Tapetų tendencijos 2019 – iesiems

Jiegu manote, kad 3d tapetai internetu bus vienintelis madingas tapetų pasirinkimas šiais metais interjerui, tai klystate. Mat iš tiesų interjero tendencijos kuo toliau, tuo labiau darosi vis įvairios, ir gali būti, kad tapetai šiais artėjančiais metais mus dar labai labai nustebins savo pasirinkimais. Tad štai jums naujausios tendencijos, kas gi bus taip populiaru ir modernu šiais metais, renkantis tapetus.

Foto tapetai su gamtos vaizdais

Vienas iš tokių lemtingų pasirinkimų gali būti foto tapetai su gamtos vaizdais. Galbūt jau praėjo pakankamai laiko, kad tokie tapetai, kurie dabar ilgai buvo laikyti kiču, pagaliau galėtų grįžti į madą kaip visiškai nauja srovė. Na taip, mes dar pamename laikus, kai švenčių proga vadinamojoje foto atelje visa šeima ar klasė sustodavome prie foto tapeto, kurio fone – nuostabus krioklys ar rudeninis berželis. Gamtoje su sena aparatūra fotografuotis esant nenuspėjamam apšvietimui buvo sunku, o tamsiame rūsyje, plieskiant prožektoriams – pats tas. Taigi, geras metas prisiminti senus gerus tapetus su gamtos vaizdais. Tačiau madingi bus nebe kažkokie egzotiški ir Lietuvai niekaip nebūdingi vaizdai. Bus vaizdai, kurie primena Skandinaviją, galbūt ir Lietuvą. Dažniausiai tai bus miškai. Gana paprastas ir universalus, daugybėje vietų randami dalykai. Miškas yra ir simbolis (arba – protėvis) to, kas šiuo metu taip madinga interjere – būtent medis ir mediena. Juk kur pažiūrėsite, visur baldai ir interjero detalės iš kuo natūraliau atrodančio, neapdirbto medžio. Medis dabar visur madingas kaip grynoji forma, o ne kaip tvirta medžiaga, visiškai netekusi savo pradinio pavidalo. Taigi, nieko keisto, kad ant sienų netikėtai atsiras ir tokie foto tapetai kaip miško.

Ir vėl grįžta gėlės

Dar vienas pokytis: tai į tapetų raštus grįžtančios gėlių formos. Tą taip pat teks padaryti nauju būdu, kadangi dabar tapetai, kurie bus madingi, jau yra šiek tiek kitaip gėlėti, nei tai buvo anksčiau. Gėlės tarsi skraido ore ir yra erdvinės, o ne kažkokios priplotos ir negyvos. Jos masyvios ir tapybiškai pavaizduotos. Geriausias pavyzdys – juodame fone nutapyti rožiniai bijūnai.

Geometrinės formos

Kita visiškai skirtinga tapetų raštų tendencija: tai geometrinės figūros. Gyvūnų kailio raštai irgi bus madingi. Net ir tokie kaip zebriniai ar leopardiniai, krokodilo odos. Tačiau jie bus stilizuoti ir būtent virtę tomis geometrinėmis figūromis. Tai bus įdomus dalykas ir bus galima tikrai pasidžiaugti, kad geometrija ir gyvūnų kailis gali taip sutarti viename piešinyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *