12 geriausių lovų vaikams Lietuvoje

Nuo ko pradėti perkant vaikišką lovą?

Lovos vaikams VilniujeGalbūt manote, kad pirmiausia reikia išrinkti vaikui lovą. Tačiau galbūt turėtumėte pradėti nuo jų kambario. Taip pat svarbu pagalvoti apie tai, kaip ketinate padaryti kambarį saugų savo vaikui. Pavyzdžiui, turite įsitikinti, kad kambaryje nėra laisvų laidų ar daiktų, į kuriuos vaikas galėtų įsipainioti. Vaikų lova turėtų būti žemesnė nei standartinio dydžio lovos, kad jūsų vaikas naktį neiškristų. Taip pat norėsite pagalvoti apie kambario dizainą. Jei norite sukurti kambario temą, pavyzdžiui, džiunglių ar povandeninę sceną, galite rasti teminių lovų, tinkančių prie kambario. Taip pat norėsite pagalvoti, kaip lova derės su kitais kambario baldais. Galite rinktis baldus, skirtus naudoti su vaikiška lova, arba tiesiog rasti tokio paties dydžio lovą, kaip ir kambaryje esantys baldai. lovos vaikams Vilniuje ir rinkos tenendijos.

Standartinės vaikiškos lovos

Standartinė vaiko lova yra viengulė lova. Nieko nėra paprasčiau ir stilingiau už seną gerą viengulę lovą! Jei turite mažą kambarį arba ribotą erdvę, viengulė lova yra idealus pasirinkimas. Standartinę viengulę lovą nesunkiai rasite daugumoje baldų parduotuvių Lietuvoje. Viso dydžio viengulė lova geriausiai tinka maždaug 10-14 metų vaikams. Viengulė lova taip pat idealiai tinka vaikams, kurie sparčiai auga ir kuriems reikia pakankamai didelės lovos, kad galėtų išsitiesti ir judėti.

Mažylių lovos

Jei ieškote lovos, kuri būtų žemiau žemės, ir lovos, sukurtos atsižvelgiant į mažamečius vaikus, tuomet mažylių lova gali būti puikus pasirinkimas. Mažylių lovos suprojektuotos taip, kad būtų žemai prie žemės ir turėtų mažesnį rėmą, todėl jūsų vaikas negali iškristi. Mažylio lova gali būti puiki idėja, jei turite mažylį, kuris bando laipioti, ir nerimaujate, kad jis gali iškristi iš savo lovelės. Tačiau svarbu prisiminti, kad mažylių lovos skirtos vaikams, kuriems yra ne mažiau kaip vieneri metai ir kurie sveria ne mažiau kaip 18 kg. Mažylio lova geriausiai tinka vaikams, kurie greitai auga ir yra pakankamai dideli bei seni, kad neiškristų iš lovos. Jei turite labai mažą vaiką, kuriam mažiau nei vieneri metai, galbūt norėsite apsvarstyti galimybę vietoj mažylio lovos statyti lovelę. Vaikiška lovelė yra skirta labai mažiems vaikams ir gali būti naudojama daug ilgiau nei mažylio lova.

Palėpės lovos

Palėpės lova – tai standartinė lova, tik pakelta nuo žemės. Tai gali būti puikus pasirinkimas, jei jūsų vaiko miegamajame mažai vietos. Palėpės lovos gali būti paprastos ir stilingos. Jos gali būti pagamintos iš medžio arba metalo, o daugelis jų yra erdvę taupančios konstrukcijos su įmontuota saugykla. Jei turite palėpės lovą, galbūt norėsite apsvarstyti galimybę įsigyti kopėčias, kurios padėtų vaikui pakilti ir nusileisti naktį arba apsirengiant.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *