Kuo skiriasi naujos statybos butai Vilniuje?

Gyvenimas Vilniuje siūlo itin daug NT pasirinkimo galimybių. Tiesa, įprastas grupavimas – senos ir naujos statybos butai – šiais laikais nebėra toks aktualus. Kur kas dažniau klausiama, kuo skiriasi naujos statybos butai Vilniuje? Nauji projektai vystomi itin greitai ir itin dideliais mastais, todėl išsirinkti naujos statybos butą nebėra taip lengva, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Ką reikėtų žinoti, prieš priimant sprendimą? Pateikiame trumpą atmintinę.

Gyvenamoji vieta

Vilnius – didžiausias Lietuvos miestas, todėl mikrorajoną, kuriame ketinate gyventi, reikėtų rinktis gan apgalvotai. Šiuo atveju sprendimas priklauso nuo gyventojų amžiaus, finansinės padėties, pomėgių ir poreikių. Pvz., jaunas pirkėjas didžiausią palankumą rodo būstui, esančiam struktūriškai patogioje miesto zonoje, iš kurios lengvai pasiekiamos pramogų vietos, prekybos centrai ir pan. Vyresni gyventojai paprastai ieško mikrorajono, kuris suteiktų daugiau ramybės, tylos ir privatumo. Jaunos šeimos būstą renkasi pagal darbovietę, vaikų darželius, mokyklas. Universalus sprendimas, atitinkantys daugelio pirkėjų poreikius, yra šiuo metu atsinaujinantis Paupio mikrorajonas, siūlantis gyvenimą senamiestyje, mėgaujantis gamtos ramybe ir užuovėja.

Būsto dydis ir išplanavimas

Labai svarbu rinktis namus, kuriuose jaustumėtės patogiai. Žinoma, kad jei gyvenate vienas, greičiausiai, itin erdvus būstas jums nereikalingas. Iš kitos pusės, būtina galvoti apie ateitį. Naujus namus perkame ne vienai dešimčiai metų, todėl reikėtų investuoti į butą, kuriame jaustumėmės patogiai net ir laikui bėgant, pvz., sukūrus šeimą ar planuojant vaikus. Labai svarbu įvertinti buto išplanavimą, vaizdą pro langą, vonios kambario dydį ir kitus aspektus. Nesirinkite būsto, kurio elementai jus erzina, kadangi laikui bėgant erzulys tik stiprės, pvz., jei jums nepatinka vaizdas pro langą, nemanykite, kad po kurio laiko prie jo priprasite. Geriau investuotį į būstą, kuris visapusiškai atitinka jūsų lūkesčius.

Dizaino sprendimai

Gyvenimas naujuose namuose turi būti ne tik patogus, bet ir stilingas. Auganti nekilnojamojo turto pasiūla suteikia plačias pasirinkimo galimybes, todėl investuokite į būstą, kurio apdailos sprendimai, aplinkos planavimas atitinka jūsų gyvenimo būdą. Būtina atsižvelgti ir į tai, kokia gyvenamoji aplinka yra kuriama, – ar šalia namų yra kiemeliai, apželdintos poilsio erdvės, vaikų žaidimų aikštelės, pasivaikščiojimo takai ir pan.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *