Prabangių limuzinų nuoma

Turbūt net neverta sakyti, kam dažniausiai naudojama limuzinų nuoma. Taip jau susiklostė, jog šios transporto priemonės yra neatsiejama kiekvienų vestuvių dalis. Ir tai visiškai ne nauja tendencija – jau keliasdešimt metų jaunieji į savo šventę rieda būtent su šia transporto priemone. Kaip žinome, klasika nesensta, todėl ir tradicijos nesikeičia. Net ir prabėgus šitiek metų, žmonės savo išskirtinei šventei vis dar renkasi limuzinų nuomą. Kaip bebūtų, prabėgę dešimtmečiai kiek pakeitė šią rinką ir dabar į ją galima žvelgti kiek kitu rakursu. Tad ką reikėtų žinoti, prieš planuojant išsinuomoti limuziną savo šventei ir padaryti tai nebrangiai bei efektingai?

Visų pirma, jūs turite tiksliai žinoti ko norite. Limuzinų nuoma Vilniuje neapsiriboja vien paties automobilio nuoma – yra daug papildomų paslaugų, kurias galite pirkti, arba nepirkti, priklausomai nuo jūsų poreikių. Pavyzdžiui, galite užsisakyti, jog jūsų automobilį išpuoštų papildomomis dekoracijomis, pavyzdžiui gėlėmis, dekoracijomis ir t.t. Žinoma, tą galite padaryti ir patys, tačiau tam sugaišite laiko, o planuojant vestuves jo ir taip labai trūksta. Taip pat, galite užsisakyti jog limuzinų nuomos kompanija paruoštų tam tikrų vaišių ir gėrimų, kuriomis galėsite mėgautis kelionės metu.

Kalbant apie automobilių pasirinkimą, reikėtų išskirti keletą pagrindinių stilių, kurie galimi renkantis limuzinų nuomą. Jei norite atrodyti tradiciškai ir elegantiškai, rekomenduojama nuomotis klasikinius, amerikietiškus, seno modelio limuzinus (jie populiariausi kiek vyresnių vestuvininkų tarpe). Jei mėgstate pompastiką, tuomet jums tikriausiai labiausiai patiks ekstravagantiški ir į akį krentantys limuzinai, pvz. Hummer ar Audi Q7 prailginti automobiliai. Tiesa, jų nuoma kainuoja šiek tiek daugiau. Na, o jeigu mėgstate būti išskirtiniais ir kiek kitokiais nei visi, rekomenduojame nuomotis ne klasikinį ilgą limuziną, o kitokį išskirtinį automobilį, kurį gali pasiūlyti limuzinų nuoma užsiiminėjanti kompanija. Pavyzdžiui, tai gali būti itin retas senovinis automobilis arba naujutėlaitis sportinis automobilis. Vienas didžiausių tokių automobilių minusų, kad dažniausiai jie yra labai maži ir juose netilps niekas, išskyrus pačius jaunuosius, tad jei norite keliauti kartu su visu būriu savo draugų, šitas variantas jums tikriausiai netiks.

Daugiau informacijos – www.toplimo.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *