Vaikiški šviestuvai gali tapti ir pramoga mažiesiems

Visiems gerai žinoma, kad šviestuvai gali padėti sukurti norimą atmosferą namuose. Priklausomai nuo jų tipo, dizaino, išsidėstymo ir derinimo prie kitų interjero detalių, jie padeda praplėsti erdvę, įnešti šiek tiek romantikos ar anaiptol – švaros bei sterilumo. Tačiau kalbai pasisukus apie interjerą pačiame smagiausiame ir spalvingiausiame – vaikų kambaryje, – didelę reikšmę turi ir originalumas bei išradingumas. Pasirodo, vaikiški šviestuvai atlieka ne tik kambario apšvietimo funkciją – jie gali tapti ir pramoga mažiesiems.

Užima kūdikius

Labai svarbu, kad nuo pat pirmųjų dienų lavintumėte kūdikių gebėjimus, tokius kaip dėmesio sutelkimas, spalvų, figūrų atpažinimas… Tam sukurta begalė žaislų, dėlionių ir kitų naudingų priemonių. Tačiau nepamirškite, jog šias funkcijas gali atlikti ir vaikiški šviestuvai. Pakabinti virš lovelės ir maloniai besisukdami, jie sutelks mažųjų dėmesį, padės jiems nusiraminti, lavins koordinaciją. Žinoma, tokie šviestuvai privalo turėti keletą apšvietimo lygių, antraip jie negalės tapti pagrindiniu kambario šviesos šaltiniu. Tačiau dėl vieno dalyko neabejokite – tokie vaikiški šviestuvai puikiai užims kūdikį ir padės jam užmigti saldžiai bei ramiai.

Mėgstami herojai

Įrenginėjant vaikų kambarį būtina pasirinkti jiems artimą tematiką ir sukurti tokią aplinką, kurioje būtų smagu ir įdomu. Tam pasitarnaus įvairios detalės, pavyzdžiui, vaikiški šviestuvai. Užuot rinkęsi nuobodų, įprastą šviestuvą, galite pabandyti išrinkti mėgstamų pasakų ar filmukų herojaus formomis bei atributika puoštą gaminį, kuris tikrai patiks jūsų mažajam. Parduotuvėse galite rasti ir daugiafunkcių šviestuvų, kurie skleis įvairius garsus, įsijungs suplojus rankomis ir pan. Tokie vaikiški šviestuvai ne tik padės kambaryje sukurti atitinkamą nuotaiką, bet ir taps vaikų laisvalaikio dalimi.

Spalvos ir formos

Kiek paaugusiems vaikams, kurie ieško savęs ir dažnai bando įsilieti į suaugusiųjų gyvenimą, norisi, kad kuriant kambario interjerą būtų atsižvelgta ir į jų skonį bei nuomonę. Todėl labai svarbu pasiteirauti, kokios spalvos, formos, stiliai juos domina. Jei jums aktualūs vaikiški šviestuvai internetu, galite juos apžiūrėti kartu su vaikais: kadangi jie nemoka meluoti, išgirsite nuoširdžią ir atvirą nuomonę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *