Kirpykla: būtinybė ar malonumas?

Net kai nusimato rimtas plauku kirpimas prieš svarbias progas, vis tiek toli gražu ne visos merginos nori keliauti į grožio salonus bei kirpyklas ir patikėti savo plaukus profesionalams. Pasitaiko, kad vis tiek atsiranda tokių, kurios mieliau įbruka šukas ir žirkles mamai, draugei ar net pačios prie veidrodžio bando „apsikirpti“. Kaip iš tiesų reikėtų vertinti kirpyklą?

Parinks tinkamiausią kirpimą

Visų pirma, į kirpyklą verta eiti dėl grožio konsultacijos. Tik ten jūs galėsite gauti visiškai adekvatų ir protingą vertinimą, kokie plaukai jums tiktų geriausiai. Tik ten galėsite sužinoti, kaip turėtų būti atliekamas jūsų kirpimas. Ypatingai tai svarbu, jeigu nežinote tiksliai, kokios šukuosenos reikėtų, ar koks plauku kirpimas jums tiktų geriausiai. Tai profesionalų reikalai, tikri meistrai kirpėjai yra studijavę tuos dalykus, turėję galybę praktikos, tai jų kiekvienos dienos užduotis. Todėl jie galės pasiūlyti jums kelis plaukų įvaizdžio variantus ir jūs tiesiog rinksitės tai, kas jums atrodys geriausiai.

Atliks darbą profesionaliai

Kita priežastis eiti į kirpyklą, o ne kirptis namie ar pas draugę – tai profesionaliai atliktas darbas. Juk veikiausiai norėdami apsikirpti siekiate atrodyti geriau. Jeigu taip, tuomet būtinai turėtumėte eiti pas profesionalus ir ten kirptis. Sakoma – devynis kartus pamatuok, dešimtą pjauk. Taip sakyti tikrai verta ir apie plaukų kirpimą, jeigu norite, kad jis būtų atliktas ir atliekamas puikiai. Kirpkite plaukus taip, kad jie atrodytų kuo geriau ir tą darykite pas tikrus kirpėjus. Jeigu jums kažką su plaukais sugadins ne kirpėjas, o mama, draugė ar jūs pati, tas žmogus bus labai kaltas, o norimo efekto su plaukais nepasieksite. Teks galiausiai vis tiek eiti į kirpyklą, kad ištaisytų padėtį.

Malonu, kai nereikia rūpintis

Daugybei žmonių patinka nueiti į kirpyklą dėl to, kad tai tikrai tas laikas, kurį tiesiog gali skirti sau. Atsiguli kirpyklos kėdėje, tau masažuoja, gražina plaukus, ir tau visiškai nieko nereikia daryti. Net rūpintis ir nervintis – juk žinai, kad situacija patikėta geriausiems iš geriausių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *