Mini butas – ar tai įmanoma?

Patogaus gyvenimo sostinėje trokštantys žmonės žino, kad AmberCity naujos statybos projektas Vilniuje gali tapti šio svajonės išsipildymu.

Naujas butas naujame name

Jaunos šeimos dažnai perka butus, kuriuose planuoja savo gyvenimą ne vieniems, bet ir su vaikais. Visi nori gražaus gyvenimo, tuomet rūpi daug dalykų. Ir gyvenamoji vieta mieste, ir aplinka name, ir namo kokybė, ir kambarių skaičius, ir žinoma kainos. Tiems, kas gali sau leisti, visuomet smagiausia pirkti butą mieste, kuriame galėtų ir gyventi toliau.

Nauji projektai būstų dažnai parduodami tiems, kas iš anksto juos rezervuoja. Tokiu būdu rangovai gauna reikiamų investicijų, o žmogus būstą gali nusipirkti pigiau. Tiesa, visada reikia itin atidžiai skaityti pirkimo sutartį ir pažiūrėti, kad pardavėjas jums bute įrengtų viską, ką pažadėjęs. Būsto pirkimui galima naudotis būsto paskolos paslauga, kuri leidžia nusipirkti ir tai, kas gal nėra visai pagal kišenę.

Svajojantiems kukliau – mini butai

Tiems, kas neturi tiek pinigų, negali ar nenori gauti paskolos, galima stengtis tiesiog išsitekti mažesniame bute. Mini butai – tai dažnai Tokijuje ir kituose žmonių pripildytuose didmiesčiuose pasitaikantis sprendimas. Kai būsto rinka kaista, visiems reikia kažkur gyventi, susitalpinti. Taigi, nedidelis butas gali būti kaip tik ta erdvė, kurioje jūs ir sutilptumėte. Net ir su vienu ar dviem vaikais galima apsigyventi nedideliame vieno kambario bute. Tai kainuos kur kas mažiau, tačiau reikia mokėti tokį būstą tinkamai įsirengti. Tuomet viskas jums bus paprasčiau.

Taigi mini buto paslaptis – geras interjeras. Jį sukurti galima paieškojus idėjų internete. Tokiuose tinkluose kaip Pinterest, jūs greitai rasite išties patrauklių idėjų, leisiančių sukurti nestandartinį, jaukų, mažą ir vis tiek labai patogų butą. Paprastai tam naudojamos pakeltos lovos. Dvigulė lova atsiduria palubėje, o po ja atsiranda vietos, kur gali būti įkurdintas darbo kambarys, svetainė ar vaikų kambarys. O galbūt dušo kabina. Virtuvė integruojama į svetainę, o kažkur atsiduria ir dviaukštė vaikų lova. Puiku, jeigu butas turi sandėliuką, tuomet jame galima patalpinti tai, ko nereikia, bet ko per gyvenimą prikaupiate. Jeigu butas turi ir balkoną, jame galite įkurti puikią oranžeriją ir ten smagiai auginti žalius ir gražius augalus. Visa tai gali virsti jūsų nuolatiniu užsiėmimu, hobiu. Svarbu buto interjere nenaudoti tamsių spalvų, geriau viską palikti baltai spalvai, kuri optiškai didina kambarį. Kai kur pakabinti veidrodžiai taip pat jūsų kišeninį butą optiškai praplės.

1 komentaras

  1. piesimo lenta magnetine

    Gyvenant itin mažame bute norisi taip susiplanuoti interjerą, kad jis būtų ir patogus ir stilingas ir taip pat funkcionalus. Kai gyvename tokiame skubos amžiuje ir net nepastebime kaip diena veja dieną, norisi susiplanuoti laiką taip, kad viskas būtų patogu ir pasiekiama. Tam gali pasitarnauti magnetinė piešimo lenta ant kurios būtų galima susirašyti visus savo dienos planus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *