Kokiems pirkėjams NT rinka siūlo naujus butus Palangoje?

Tai, kad nekilnojamojo turto rinka aktyvi tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, yra mitas. Peržiūrėję įvairius skelbimus pamatysite, kad pasiūlymų galima rasti bene kiekviename Lietuvos kampelyje. Pavyzdžiui, NT vystytojai siūlo naujus butus Palangoje: arčiau centro ar miesto pakraštyje, didesnius ar mažesnius – daugybė kokybiškų variantų. Ir pasirodo, kad nauji NT projektai kurortiniame mieste kyla ne šiaip sau. Tai, kad lietuviai jau atrado saulėtus užsienio šalių kurortus atostogoms, nereiškia, kad Palanga ar kiti miesteliai prie jūros bus pamiršti. Jūra, ramybė, pušynai, unikali atmosfera – kurortiniai miestai turi neginčijamų argumentų.

Pamilusiems atostogas Palangoje

Ne viena lietuvių karta Palangą supranta kaip vasaros atostogų simbolį. Kelios savaitės prie Baltijos jūros vasaros metu yra tapusios nepajudinama tradicija ir jaunesniems, ir vyresniems. Žinoma, kiekvieną vasarą atvažiuodami į Palangą ilsėtis, žmonės galvoja, kad visai gerai būtų čia turėti savo pastogę. Tuomet nereikėtų derinti atostogų grafiko, mokėti nuompinigių, gyventi svetimoje erdvėje. Nuosavas butas Palangoje reiškia, kad galite prie jūros atvažiuoti kada tik norite, būti kiek tik norite ir su niekuo to nederinti. Ir jeigu žmogus kasmet važiuoja ilsėtis ten pat – tai, kam jaustis per atostogas kaip namuose, jeigu galima atostogauti savo namuose?

Norintiems ypatingos aplinkos

Vis daugiau žmonių nori didmiesčio triukšmą iškeisti į ramią aplinką ne tik per atostogas. Šiuolaikinės technologijos leidžia daugybę darbų atlikti nuotoliniu būdu, todėl žmonės nusprendžia išsikraustyti gyventi į mažesnį, ramesnį miestelį, net nekeisdami darbovietės. Grynas pajūrio oras, jokių transporto spūsčių, jūra, pušynai – tai tik keletas iš daugybės privalumų nuolat gyvenant Palangoje. Naujos statybos butai yra stilingi, jaukūs, funkcionaliai suprojektuoti ir kokybe tikrai neatsilieka nuo nekilnojamo turto projektų didžiuosiuose miestuose.

Ieškantiems tobulos investicijos

Nekilnojamas turtas yra puiki investicija, atlaikanti krizes ir neprarandanti vertės. Svarstant, kur investuoti savo pinigus, tikrai verta pagalvoti apie nuosavą butą kurortiniame mieste. Naujos statybos namai pajūryje visuomet išlaikys savo vertę, kuri su metais tik didės. Todėl kai kurie pirkėjai įsigyja būstus net ir neplanuodami juose nuolat gyventi ar atostogauti. Juk tokio buto nuoma gali tapti nemažu papildomų pajamų šaltiniu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *