Mikroautobusų nuoma

Mikroautobusų nuoma

Mikroautobusų nuoma, Mikroautobusų nuoma vilniujeKokia mikroautobusu nuoma yra populiariausia Lietuvoje? Yra pastebėta. Kad populiariausia nuoma yra mikroautobusų nuoma su vairuotoju. Tačiau populiarumas vyrauja labai skirtingas, kuris priklauso nuo sezono. Šiltuoju metų laiku yra populiariausia nuoma Vestuvėms, tačiau tokiomis progomis transportas yra rezervuojamas net pirš pusmetį arba dar anksčiau. Rezervuojama todėl, kad vasaros metu surasti norimą transporto priemonę savaitgaliui yra ypač sudėtinga. Rasti galima ir vasarą, tačiau Jums gali netikti arba kaina arba pats mikroautobusas, nes dažniausiai jau nebūna iš ko pasirinkti.

Rekomenduoju prieš nuomojant mikroautobusą jį apžiūrėti ir pasirašyti sutartį su vairuotoju, kad nuomos dieną bus skirtas būtent tas mikroautobusas, kur apžiūrėjo. Taip pat sutartyje tiksliai aprašykite maršrutą ir laikus. Ypač svarbūs yra laikai, nes vasaros periodu tą pačią dieną tik skirtingu laiku tas pats transportas gali būti nuomojamas ir kitiems klientams. Ir čia iškyla rizika jeigu Jūs užsakėte trumpiau ir nebetelpate į numatytą laiką sutartyje. Todėl siūlau sutartyje numatyti ir tokius dalykus, kad esant poreikiui galima būtų pratęsti mikroautobuso nuomos laiką už papildomą sumą. Tokiu atveju Jūs būsite ramūs, kad minėtas mikroautobusas nebus nuomojamas kitiems, nes tikėtina, kad Jūs pertęsite nuomos laiką. Bet atitinkamai kaina už nuomą gali būti šiek tiek didesnė, bet Jūsų atveju svarbiausia, kad šventė bus nesugadinta dėl transporto paslaugo.

Mikroautobusų nuoma, kaip pasirinkti

Ne paslaptis, kad dauguma žmonių renkasi pigiausią kainą. Tačiau neskubėkite rinkdamiesi pigiausią transporto paslaugą, nes kaip taisyklė kas pigiausia tuomet nebūtinai geriausias nuomos variantas. Todėl pasvarstyčiau ir kitus variantus įvertindamas mikroautobuso išvaizdą, pagaminimo metus ir kitą įrangą. Jeigu nuomosite vasarą būtinai pasidomėkite apie kondicionierių ir jo tipą. Jeigu Jums pasakys, kad yra kondicionierius tuomet būtinai paklauskite ar kiekvienam keleiviui kondicionieriaus oras paskirstytas atskirai. Ne būna atveju, kai transporte būna kondicionierius, bet tik mikroautobuso priekyje, o gale būna deja per karšta.

Bet kokiu atveju yra geriausiai apžiūrėti transporto priemonę, o po tik nuspręsti ar nuomosite mikroautobusą ar ne.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *