Kas nebemadinga?

Kiekvienais metais apranga moterims nežymiai keičiasi mūsų spintose ir parduotuvių virtinose. Atrodo, kad kai kurie drabužiai dar lieka ir kitam sezonui, kai kurie išlieka madingi visada, o su kai kuria apranga reikia nepavėluoti atsisveikinti laiku. Tad tam, kad spėtumėte nemadingus drabužius apleisti laiku, štai jums patarimai ir sąrašas – kas nebėra madinga, ko jau geriau nedėvėti.

Gėlėta palaidinė

DrabužiaiŠiuo metu apranga moterims vis labiau artėja prie unisex tipo drabužių ir vis mažiau išreikšto moteriškumo. Todėl jau ne tie laikai, kai galėdavai tiesiog apsirengti gėlėtą palaidinę, džinsus, užsidėti aukštakulnius ir jaustis stilinga. Šiuo metu apranga pereina į subtilesnį dialogą su visuomene. Taigi, visas tas senas palaidines su gėlėmis, rožinėmis mergaičių svajonėmis, širdelėmis ir blizgučiais, reikėtų pakeisti kažkuo, kas turėtų daugiau industrijos, miesto elementų, kas būtų ne taip paremta klišėmis ir samprata, kas yra moteriškumas. Nebent laikysitės kičo estetikos ir tyčia rengsitės labai spalvotais, labai blizgančiais ir ekspresyviais drabužiais.

Smulkių raštų suknelė

Dar vienas praėjęs mados laikas – tai smulkiais raštais margintos suknelės, turėjusios šiokį tokį hipių laikų priminimą. Ši apranga moterims taip pat reikš nestilingumo žymę. Reikėtų vengti smulkių gėlyčių, taškelių ir visokių gamtinių augalų ornamento. Tačiau, jeigu tie patys augalai bus įkomponuoti kaip atskiras paveikslas, o ne kaip tapetas, tada galima matyti ir labai stilingų drabužių.

Įliemenuotas švarkelis su diržu

Pamažu artėjant prie unisex sampratos, vyrų madoje atsiranda drabužių, panašių į sukneles. O moterys praranda privalomą pabrėžtos smėlio laikrodžio figūros siluetą. Jis pasislepia po lengvai krentančių audinių, niekam neverčiančių rengtis taip, kad atrodytum per daug moteriškai, per daug suveržtai. Iki šiol vyravusi įliemenuotų ir dar net papildomu diržu suveržtų suknelių, švarkelių, striukių, paltų mada buvo tarsi nuoroda į Viktorijos laikus, kur moters siluetas būdavo įspraudžiamas dar ir į specialų korsetą. Tačiau dabar vyrauja laisvo kirpimo švarkai, paltai, turintys kuo mažiau detalių ir aksesuarų. Idealu – jeigu tai vientisas audinys, su visiškai paslėptomis visomis sagomis ir kitokiomis detalėmis. Tokį ir dėvėti labai patogu bei jauku. Tereikia tik tinkamai priderinti avalynę, kuri, kaip ir apranga, atsisako išreikštų moteriškų formų, smailų kulniukų ir trikampio formos batelių. Avalynė taip pat eina į griežtesnes formas, juodą spalvą, dideles grubias platformas ar kaladės formos didesnius kulnus, taip priartėdama ir prie vyriškesnio silueto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *