Gipso kartonas – pliusai ir minusai

Daugybė remontu užsiimančių asmenų susiduria su dilema, koks yra kokybiškiausias visinių sienų padengimo būdas. Daugybę metų populiariausias padengimo būsas būdavo paprastas tinkavimas. Šiandien šį būdą populiarumu vejasi gipso kartonas. Dirbant su šia medžiaga, sutaupoma daugiau laiko, procesas tampa daug efektyvesnis, kadangi išvengiama džiovinimo proceso. Ši medžaga turi geresnes garso izoliacijos savybes. Taip pat, dirbantysis su gipso kartonu, gali lengviau laviruoti, siekiant, kuriant norimą interjerą. Gipso kartonas kaina perdaug nesiskiria nuo yprasto tinkavimo, tačiau akivaizdu, kad pranašumų naujesnė technologija kartais turi daug daugiau.

Statybiniai sprendimaiTinkavimas ilgą laiką buvo pagrindinis sienų padengimo būdas. Ši technologija kartais iškeliama aukščiau minėtojo gipso kartono naudojimo, kadangi tinkas, kaip medžiaga, yra žymiai pralaidesnė. Tai labai svarbu geram patalpų mikroklimatui užtikrinti, kai reikia reaguliuoti drėgmės balansą patalpoje arba temperatūros pokytį. Kitas svarbus aspektas, kuris yra svarbus tinkavimo ir gipso kartono technologijų varžybose yra tai, kad sienas dengiant tinku nepatiriamas erdvės nuostolis. Dengiant sienas gipso kartonu, prarandama iki 5 cm. erdvės, tuo tarpu tinko sluoksnis patalpą susiaurina vos 1 cm. Jeigu žmogus kreipia dėmesį į tokius aspektus kaip akustika namuose – tinkavimas taip pat yra geresnis pasirinkimas. Tą lemia didesnis tankis bei didesnės masės rodikliai. Kalbant apie tvirtumą, tinkas taip pat turi daug daugiau pranašumų, kadangi gipso kartono plokštės yra ganėtinai pažeidžiamos, neatsparios smūgiams ar stipresniems mechaniniams procesams. Todėl, jei būsto sienos padengtos būtent gipso kartono plokštėmis, jose daug lengviau palikti įbrėžimų ar pradurti skylę.

Kita vertus, žmonės, turintys kvėpavimo takų problemų teigia, kad tinko sluoksnis labiau dulka, tuo tarpu, gipso kartonas yra visiškai nekenksmingas. Gamybai naudojamas popierius ir gipso masė. Tai ekologiška medžiaga. Svarbus faktas ir tai, kad žmogaus odos ir gipso kartono rūgšingumas labai panašus, todėl išvengiama žalos žmogaus sveikatai. Gipso kartono plokščių naudojimas atveria neribotas dizaino galimybes. Sudrėkinus jas, galima įsitikinti jų lanstumu – išgauti norimas formas. Kadangi gipsas yra nedegi medžiaga, tai automatiškai kuria daug saugesnę aplinką patalpų lankytojams. Taigi, su šiomis lengvai bet kurioje vietoje sumontuojamomis ir išmontuojamomis plokštėmis tikrai pasieksite norimo rezultato vidinės apdailos darbuose.

Įmonės, pasivadinusios Gipso kartonas kaina, siūloma už produkciją, yra palanki ir prieinama bet kokį finansinį statusą turintiems klientams. Tai vieną iš žemiausių kainų, bet aukštą kokybę siūlomoje paslaugų rinkoje turinčių technologijų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *