Kaip išsirinkti lazerinį nivelyrą?

Statybų darbuose plačiai naudojami lazeriniai nivelyrai. Tai prietaisai, kurie palengvina ir tuo pačiu pagreitina darbus. Jeigu prieš kelis dešimtmečius galėjome rasti mažą skaičių tokių nivelyrų, tai šiuo metu pasirinkimas daug geresnis ir renkantis dar tenka ilgai pagalvoti, kuris iš jų geriausiai tiktų.

Profesionali GPS įrangaKiekvienas prietaisas ir jo savybės yra svarbios. Pavyzdžiui, GPS prietaisai reikalingi tam tikrai grupei pirkėjų, o kitos grupės prietaisai bus svarbūs kitai grupei pirkėjų. Pirmiausia, kad paieškų procesas būtų paprastesnis, reikia pagalvoti, kokio prietaiso jums reikia. Į šią sąvoką turi įeiti viskas, kas yra svarbu pirkėjui. Pradėkite nuo kriterijų nustatymo. Pagalvokite, kurios lazerinio nivelyro savybės jums svarbios. Galbūt jums reikia, kad jo kaina būtų iki nustatytos sumos? O gal jums svarbus gamintojas? Apgalvokite viską.

Ka reikia žinoti apie tam tikras savybes, kurios gali būti svarbios pirkėjui? Lazerinis nivelyras yra prietaisas, kuris turi aplink besisukančius lazerio spindulius ir gali apibrėžti plokštumą. Toks prietaisas tampa nepamainomu pagalbininku atliekant įvairius statybų darbus lauke. Viena iš savybių yra susigulsčiavimas. Galima tik paminėti, kad pirkdami šiuolaikinį lazerinį nivelyrą turėsite automatinį susigulsčiavimą. Nors galimi skirtingi mechanizmai, tačiau pagrindinė funkcija bus ta pati.

Labai svarbi savybė yra veikimo nuotolis. Pavyzdžiui, kai kurių nivelyrų veikimo nuotolis gali siekti net daugiau kaip 100 metrų. Ši savybė svarbi tais atvejais, kai reikia atlikti tam tikro nuotolio darbus. Tokiu atveju reikia ieškoti tinkamo veikimo nuotolio, kad prietaisas būtų jums naudingas. Pavyzdžiui, yra lazeriniai nivelyrai, kurių veikimo nuotolis viršija vieną kilometrą. Kaip matome galima rasti net ir labai dideliais atstumais veikiantį matavimą. Kaip ir GPS prietaisai, reikia rasti tinkamas savybes.

Tais atvejais, kai reikia darbus atlikti itin tiksliu tikslumu, tai reikia atsižvelgti į šią savybę. Daugeliui paprastų darbų, kurie atliekami lauke, užtenka įprastų savybių turinčio tikslumo, tačiau jeigu jums reikia atlikti tokius darbus, kuomet reikalingas ypatingas tikslumas tai tokiems specifiniams darbams reikia pasirinkti daug tikslesnį prietaisą.

Pagalvokite, kokius darbus atliksite su lazeriniu nivelyru. Pavyzdžiui, tokie nivelyrai gali veikti horizontalioje ir vertikalioje padėtyje. Lauko darbus dažniausiai atlikti reikia horizontalioje plokštumoje. Rečiau reikia vertikalioje plokštumoje atlikti darbus. Tačiau reikia į tai atsižvelgti ir jeigu reikia atlikti tokius darbus, kaip kolonų statymas, tai jums bus reikalingas kitas prietaisas. Žinant tai, galima pasirinkti tinkamai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *