slapta kamera

Slapta kamera – sena laida

Ar atsimenate, kaip kadaise visi laukdavome, kada prie televizorių suburs slaptos kameros laida? Tai buvo laikai, kai dar nebuvo interneto ir daug kitų dalykų, tačiau visus labai traukdavo skaitmeninis pasaulis. Slaptos kameros idėja atrodė tokia paslaptinga ir įdomi, mes dar neturėjome tokių gerų galimybių patys filmuoti. Nebuvo filmuojančių telefonų, kamerų kompiuteriuose ir veidrodinių kamerų įperkamų, kaip ir nebuvo tokios populiarios stebėjimo slaptos kameros.

Suburdavo prie TV ekranų

Dažniausiai slaptos kameros laidą būdavo galima pasižiūrėti kartą per savaitę – šeštadienį ar sekmadienį vakare. Tada žmonės neidavo taip aktyviai į restoranus, klubus ar kitas pramogų vietas, tačiau prie televizoriaus pasilinksminti tikrai mėgdavo. Tad ir slaptos kameros džiaugsmas buvo visiškai tikras.

Populiariausios juokų temos

Kai kuriuos slaptos kameros kategorijas galima prisiminti ir dabar. Pavyzdžiui, būdavo skiltis „namų vaizdeliai“, kur būdavo rodoma juokingi lietuvių atsiųsti filmukai. Taip pat parodydavo ir užsienietiškų, tačiau atsiųsdavo nemažai ir lietuvių. Ir pasirodydavo, kad labai nemaža ta Lietuva. Kas dažniausiai būdavo užfiksuota „namų vaizdeliuose“ ? Vaizdai, kaip per šventę, per vestuves nukrenta kas nors netyčia. Arba, kai koks nors vaikas ką nors juokingo daro arba yra įstrigęs kokioje dėžėje. Taip pat ir keistai besielgiantys gyvūnai. Panašu, namų vaizdeliai jau tada brandino youtube idėją. Pati slaptos kameros kūrybinė grupė taip pat režisuodavo vaizdelius.

Dabar apkaltintų priekabiavimais

Skaityti toliau