sios dienos skelbimai

Šios dienos darbo skelbimai

Kai esi bedarbis Anglijoje, kasdien tikrini, kas kur siulo darba Londone. Tai padaryti padeda tokie portalai, kuriuose yra sudedama classifieds ads. Taigi, šiandien vėl žiūriu, kas ką gero siūlo, kokių darbų Anglijoje yra.

Vairuotojų darbai

Skelbimai LondoneKitas taškas – vairuotojo darbas. Vadinasi, jeigu nori gyventi tikrai gerai ir maloniai, tai turi padirbti vairuotoju. Aš jau seniai galvoju apie tai, tačiau gąsdina dideli egzaminai, kuriuos turi taksistas praeiti. Jeigu nori būti juodojo taksi vairuotojas, mokytis turi tam kone kelis metus. Gali būti ir paprastas taksi vairuotojas, ne toks geras, tačiau vairuoti juoduosius taksi yra tikras malonumas ir didelis pelnas.

Darbai fabrikuose

Populiarus darbas fabrike – pakavimo. Tai toks dalykas, kurį dirbę dauguma emigrantų bent jau savo karjeros pradžioje. Jokiu būdu neišsižadėjau šio darbo, todėl dažnai siunčiu gyvenimo aprašymus arba tiesiog skambinu į visokius fabrikus. Prieš tai dirbau vienoje vietoje, kur buvo pakuojamos daržovės. Tačiau, kaip visi suprantame, tokie darbai yra susiję su sezonų kaita, taigi, pasibaigus vasarai, dauguma sezoninių darbuotojų turi važiuoti tiesiog namo. Keli pasilieka, kurie ten kažką ir žiemą veikia, administruoja, daro paprastus darbus. Bet aš labai nenoriu gyventi kaime, fermoje, todėl labiau siekiu įsidarbinti kažkur mieste, o ne prie žemės ūkio.

Darbai fermose

Skaityti toliau