Šios dienos darbo skelbimai

Kai esi bedarbis Anglijoje, kasdien tikrini, kas kur siulo darba Londone. Tai padaryti padeda tokie portalai, kuriuose yra sudedama classifieds ads. Taigi, šiandien vėl žiūriu, kas ką gero siūlo, kokių darbų Anglijoje yra.

Vairuotojų darbai

Skelbimai LondoneKitas taškas – vairuotojo darbas. Vadinasi, jeigu nori gyventi tikrai gerai ir maloniai, tai turi padirbti vairuotoju. Aš jau seniai galvoju apie tai, tačiau gąsdina dideli egzaminai, kuriuos turi taksistas praeiti. Jeigu nori būti juodojo taksi vairuotojas, mokytis turi tam kone kelis metus. Gali būti ir paprastas taksi vairuotojas, ne toks geras, tačiau vairuoti juoduosius taksi yra tikras malonumas ir didelis pelnas.

Darbai fabrikuose

Populiarus darbas fabrike – pakavimo. Tai toks dalykas, kurį dirbę dauguma emigrantų bent jau savo karjeros pradžioje. Jokiu būdu neišsižadėjau šio darbo, todėl dažnai siunčiu gyvenimo aprašymus arba tiesiog skambinu į visokius fabrikus. Prieš tai dirbau vienoje vietoje, kur buvo pakuojamos daržovės. Tačiau, kaip visi suprantame, tokie darbai yra susiję su sezonų kaita, taigi, pasibaigus vasarai, dauguma sezoninių darbuotojų turi važiuoti tiesiog namo. Keli pasilieka, kurie ten kažką ir žiemą veikia, administruoja, daro paprastus darbus. Bet aš labai nenoriu gyventi kaime, fermoje, todėl labiau siekiu įsidarbinti kažkur mieste, o ne prie žemės ūkio.

Darbai fermose

Kai tik prasideda šiltasis sezonas, taip kiekviena ferma ieško sau darbuotojų. Tenka ir skinti derlių, uogas, vaisius, daržoves, ir kitokius dirbti darbus. Tai sunkus darbas nuo ankstaus ryto, tačiau, kai sezonas būna geras, užsidirbti būna galima taip pat tikrai nemažai. Tą gali patvirtinti kiekvienas lietuvis, užsienyje vežęs savo uogų karutį ar kažką panašaus. Man asmeniškai darbai fermose atrodo tikrai verti dėmesio, tačiau šiuo metu turiu šiokių tokių problemų su sveikata, šiek tiek skauda nugarą, gal yra išvarža, todėl tokio darbo nedirbčiau. Ten geriau tinka jaunimas su sveikomis nugaromis, kurias jie ten galėtų pakankamai lenkti.

Statybų pasiūlymai

Turbūt visi galvojate, kad dažniausiai visokios įdarbinimo agentūros vyrams iš Lietuvos siulo darba Londone būtent statybose. Iš tiesų taip nėra. Kad pavieniai tokie skelbimai mėtytųsi, retai kada pamatysi. Atrodo, kad statybų įmonės paprastai jau turi kažkokius kontraktus ar sąjungas su tomis įmonėmis, kurios užsiima darbuotojų ieškojimu. Todėl paprasčiausiai skelbimuose nepamatysi to realaus poreikio, koks jis gal yra. Daugiau tikėtina tą situaciją pamatyti būtent darbinantis per kažkokias agentūras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *