kur skolintis geriausia

Paskolos: kur geriausia pasiimti?

Šiandien paskolos tikrai labai populiarios, juk pinigų stambesniems pirkiniams ne visada turime pakankamai, taigi, gana dažnai tenka pagalvoti ir apie paskolos ėmimą. Žinoma, priklausomai nuo situacijos, paskolų rūšys gali būti labai įvairios, taigi, kokiu atveju kokią paskolą rinktis geriausia?

Jei planuojate įsigyti būstą, čia neišsiversite be banko paskolos. Jaunam žmogui gali būti ganėtinai sudėtinga įsigyti būstą be paskolos, ir sprendimas skolintis iš banko priimamas tikrai pakankamai dažnai. Žinoma, jei gaunamos reguliarios pajamos, tikrai neverta baimintis, kad už būstą nepavyks išsimokėti, be to, juk buto pirkimas paprastai apsimoka kur kas labiau nei jo nuoma.

Jei nusprendėte įsigyti automobilį ar kitą stambesnį pirkinį, tokiu atveju paskolos gali būti gana įvairios, pavyzdžiui, galite skolintis iš banko, skolintis internetu arba pirkti išsimokėtinai. Koks sprendimas gali būti pats palankiausias, priklausys nuo to, kokią pinigų sumą norite pasiskolinti. Pavyzdžiui, internetu galite pasiskolinti kelis tūkstančius litų, kuriuos galite grąžinti per dvejus ar trejus metus, tačiau ne visada tokia pinigų suma yra pakankama, norint įsigyti vieną ar kitą prekę.

Skaityti toliau