Paskolos: kur geriausia pasiimti?

Šiandien paskolos tikrai labai populiarios, juk pinigų stambesniems pirkiniams ne visada turime pakankamai, taigi, gana dažnai tenka pagalvoti ir apie paskolos ėmimą. Žinoma, priklausomai nuo situacijos, paskolų rūšys gali būti labai įvairios, taigi, kokiu atveju kokią paskolą rinktis geriausia?

Jei planuojate įsigyti būstą, čia neišsiversite be banko paskolos. Jaunam žmogui gali būti ganėtinai sudėtinga įsigyti būstą be paskolos, ir sprendimas skolintis iš banko priimamas tikrai pakankamai dažnai. Žinoma, jei gaunamos reguliarios pajamos, tikrai neverta baimintis, kad už būstą nepavyks išsimokėti, be to, juk buto pirkimas paprastai apsimoka kur kas labiau nei jo nuoma.

Jei nusprendėte įsigyti automobilį ar kitą stambesnį pirkinį, tokiu atveju paskolos gali būti gana įvairios, pavyzdžiui, galite skolintis iš banko, skolintis internetu arba pirkti išsimokėtinai. Koks sprendimas gali būti pats palankiausias, priklausys nuo to, kokią pinigų sumą norite pasiskolinti. Pavyzdžiui, internetu galite pasiskolinti kelis tūkstančius litų, kuriuos galite grąžinti per dvejus ar trejus metus, tačiau ne visada tokia pinigų suma yra pakankama, norint įsigyti vieną ar kitą prekę.

Kartais nutinka taip, kad pinigų reikia tiesiog nedelsiant. Pavyzdžiui, kartais skubiai reikia pinigų sveikatos išlaidoms, o laukti iki algos gali būti paprasčiausiai rizikinga. Taigi, tokiu atveju bene geriausia išeitis – skolintis internetu, nes pinigai jus gali pasiekti dar tą pačią dieną, jei paraišką paskolai gauti užpildysite bendrovės darbo metu.

Kartais paprasčiausiai pritrūksta pinigų iki algos, ir ne visada yra galimybė pasiskolinti iš artimųjų. Tokiu atveju geriausia išeitis – pasiimti kreditą, kurį galėsite grąžinti, kai gausite algą. Jį taip pat galite pasiimti internetu – skolinama pinigų suma paprastai būna keli šimtai litų. Jei jausite, kad neįstengsite kreditą grąžinti laiku, jį galėsite atidėti porai savaičių, sumokėdami nustatyto dydžio pratęsimo mokestį.

Taigi, kokią paskolą geriausia pasiimti, priklausys nuo to, kam jums reikalingi pinigai ir per kiek laiko norėtumėte grąžinti pasiskolintą sumą. Kiekvienu atveju tikrai galite rasti geriausią sprendimą, ir džiaugtis, kad paskola buvo suteikta tada, kai jums tikrai reikėjo pinigų.

1 komentaras

  1. http://kku.lt/naudinga/kreditai/

    Greitėjant gyvenimo tempui paskolos tampa iš ties populiarios. Kartais tikrai gali nutikti taip, kad pinigų preikia tiesiog dabar. Taigi prieš pasiimant paskola būtina apsvartyti per kokį laikotarpį galėsite paimtą paskolą gražinti neprisidarius papildomų nemalonumų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *