Kodėl vairuotojai negali atidėlioti užduoties „pakeisime stiklą“?

Atrodo, kad visi vairuotojai žino, jog vairavimo patogumui, saugumui ir komfortui būtinas kokybiškas priekinis automobilio stiklas, ant kurio nebūtų įbrėžimų, dėmesio neblaškytų įskilimai. Vis dėlto, praktika rodo, kad frazė „greitu metu pakeisime stiklą“ taip ir lieka neįgyvendinta, o vairuoti tokią transporto priemonę tampa nesaugu ir nepatogu. Svarbu prisiminti, kad laiku kreipiantis į automobilio stiklų meistrus, stiklo keitimo darbų galima išvengti, apsiribojant greitomis ir nebrangiomis remonto užduotimis.

Venkite nežinomų ar prastos reputacijos meistrų

Jei niekada anksčiau nesate susidūrę su stiklo keitimo užduotimis, patarsime, į ką atkreipti dėmesį. Jei iš tiesų norite džiaugtis kokybiškais rezultatais, kreipkitės į patikimą bendrovę, kuri dirba su oficialiais ir patikimais stiklų gamintojais, laikosi numatytų gamintojo taisyklių ir skiria būtiną dėmesį stiklo keitimo proceso technologiniams reikalavimams. Tik tokia bendrovė galės suteikti reikiamas garantijas, garantuos sklandų ir operatyvų darbą, nepriklausomai nuo jūsų vairuojamos transporto priemonės modelio.

Kada senas stiklas keičiamas nauju?

Kaip ir minėjome, automobilio stiklai yra atsakingi už jūsų (ir kitų eismo dalyvių) saugumą ir kelionės patogumą. Keitimo darbai paprastai atliekami tuomet, kai ant stiklo atsiranda įdaužų ar įtrūkimų. Vis dėlto, reikėtų žinoti, kad dalis pažeidimų gali būti lengvai suremontuojami, stiklui suteikiant pirmines tvirtumo savybes. Visais atvejais būtina pasitarti su šios srities ekspertais, kurie padės priimti objektyviausią sprendimą individualioje situacijoje. Jei remonto darbai negali būti atliekami, senas stiklas keičiamas nauju. Įdaužos ant stiklo gali atsirasti dėl įvairių priežasčių: temperatūros svyravimų ar mechaninių pažeidimų. Tiesa, dažniausios automobilio stiklų keitimo priežastys yra avariją ar stiklo išdaužimas.

Kaip vyksta keitimo darbai?

Priekinis automobilio stiklas yra keičiamas tam tikrais etapais. Šioje situacijoje būtina laikytis taisyklių, gamintojo numatytų rekomendacijų ir technologinių sprendimų. Bendraukite su savo srities meistrais, pvz., AGN stiklai, kurie gali užtikrinti atliekamų darbų profesionalumą. Prieš išimant pažeistą stiklą, būtina nuimti visus apdailos elementus ir stiklo valytuvus, tuomet atliekamas keičiamo stiklo išmontavimas. Kitas žingsnis – kėbulo valymas, šalinant likusius klijus, dulkes ir purvą. Sutvarkytas kėbulas ir naujasis stiklas paruošiami klijavimui. Šiuo atveju būtina atsižvelgti į gamintojo numatytus reikalavimus. Užklijavus stiklą, sutvarkomi apdailos elementai ir atgal uždedami valytuvai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *