Kaip keliausite šįkart?

Vasara – kelionių metas. Besidžiaugiant gerais orais norisi pakeliauti, atrasti naujų nematytų Lietuvos vietovių ar tiesiog gerai praleisti laiką besivažinėjant įvairių švenčių proga. Tačiau ką daryti jei tu ir atostogaujantys draugai neturite automobilio? Ne bėda! Visuomet galite kreiptis į įmonę, užsiimančia transporto nuoma. Patikimos nuomos paslaugos ne tik mums įprastu automobiliu, bet ir kemperiu, mikroautobusu, limuzinu, motoroleriu paįvairins jūsų kelionę bei suteiks jai šarmo!

Ar planuojate vykti į miškingą vietovę prie ežero kranto, kur įrengtas specialus kempingas? Jei taip, šiai kelionei puikus pasirinkimas yra kemperis su visais jame esančiais patogumais. Tokioje kelionėje jums nereikės miegoti komforto nesuteikiančioje palapinėje, nes transporto nuomininkų kemperiuose yra ne tik patogios lovos, bet ir visos sąlygos pasigaminti norimą maistą ar nusiprausti. Į tokią kelionę galite drąsiai vykti su šeima ar draugų kompanija. Būkite ramūs, jog vietos užteks visiems!

Galbūt svajojate pasijusti lyg aštuntajame dešimtmetyje ir pajusti šio laikotarpio dvasią? Tokiu atveju vykite į kelionę senoviniu automobiliu. Retro automobiliai jūsų kelionei suteiks išskirtinį potyrį, o taip pat jų nuoma gali tapti puikia dovana artimam žmogui.

Ypatingoms progoms išskirtinumo suteikia pasivažinėjimas limuzinu su nuosavu vairuotoju. Nepraleiskite galimybės išsinuomoti šią išskirtinai didelę transporto priemonę mergvakariui, gimtadieniui, vestuvėms ar paskutinio skambučio šventei mokykloje. Limuzinų gali būti įvairių spalvų bei modelių: nuo talpinančių keletą žmonių iki kone trisdešimties!

Na, o jei pasiilgote kiek ekstremalių potyrių ir norite pakilti nuo žemės – transporto nuoma siūlo skrydžio su lėktuvu paslaugą, skrendant nuo dviejų iki septynių žmonių viename lėktuve.

Ar dar dvejojate, ką veikti paskutinį vasaros mėnesį?

1 komentaras

  1. Emilija

    Jau geriau savo mašiną susitvarkyt kokiam servise kur tikrai kokybiškos paslaugos remonto ir važiuot laisvai, o ne išsinuomavus dar bijot jog nubrozdinsi kur ir ne tik už nuomą bet ir už sugadinimą reiks mokėt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *