Striukės moterims

Striukė – vienas iš reikalingiausių viršutinių drabužių. Su ja galima būti paprasta, stilinga ar madinga. Šiuo metu striukės internetu parduodamos daugelyje internetinių parduotuvių, o tai leidžia rinktis iš didžiulės įvairovės modelių, spalvų, dydžių ir kainų. Žinoma, nemažas pasirinkimas ir paprastose parduotuvėse, tačiau internetu galima rasti labai gerą pasirinkimą.

Hiatus produkcijaKaip teisingai išsirinkti striukę? Pirmiausia ką reikia padaryti, tai ramiai apgalvoti visas situacijas, kuriose jūs dėvėsite striukę. Apgalvokite kur ir kokiu oru jūs ją vilkėsite dažniausiai. Pavyzdžiui, galbūt jūsų gyvenimas panašus į „darbas – namai – šuo“? Tai tokiu atveju reikalinga praktiška striukė su kuria galėsite ne tik į darbą nueiti, bet ir pasivaikščioti su šuniu parke ar miške. Jeigu darbas reikalauja rimtesnio įvaizdžio, tai ėjimui į darbą įsigykite paltą ar kažką panašaus, o namuose turėkite patogią striukę, kuri skirta pasivaikščiojimams, ėjimui į parduotuvę ar lauko pramogoms. Kokia striukė tinkamiausia? Ji turi atitikti metų laiką. Žiemai reikia įsigyti šiltą ir neperšlampamą/neperpučiamą striukę, o pavasariui ar rudeniui geriau riktis ploną, bet iš specialaus audinio, kuris sulaikys vėją ir nesušlaps. Modeliai turėtų būti ilgesni ar, tarkim, ilgesne nugaros dalimi ir su kapišonu. Visais kitais atvejais, kai striukė nėra skirta paprastiems pasivaikščiojimams ar lauko pramogoms, tai reikia rinktis iš stilingų modelių, kurie atrodys gražiai ir tiks ėjimui į darbą ar išėjimui pramogauti su draugais. Didžiulis įvairių gaminių pasirinkimas randamas įvairiose internetinėse parduotuvėse, pavyzdžiui, striukės internetu parduodamos labai gražių modelių. Tereikia turėti laiko ir peržvelgti pasiūlymus.

Striukių audiniai ir užpildai taip pat labai svarbūs. Šaltuoju metų laiku reikia rinktis tokias striukes, kurios užpildytos pūkais arba sinteponu. Viršutinis audinys turėtų būti atsparus vėjui ir drėgmei. Tokia striukė bus labai šilta. O štai šiltuoju metų laiku randamas pasirinkimas nudžiugins ir labai madingas moteris: džinsinis audinys, oda (dirbtinė ir natūrali), medvilnė, viskozė ir kt. Vasarinės ir pavasarinės striukės pigesnės, nei žieminės, todėl galima sau leisti įsigyti du ar tris skirtingus modelius.

Lauko drabužiai labai svarbūs bet kuriame garderobe. Jeigu be lietpalčio ar palto galime apsieiti, bet be striukės tikrai ne. Tai praktiškas ir labai lengvai derinamas drabužis, kuris pravers tiek einant į darbą, tiek ir į parduotuvę ar parką. Dabartinis asortimentas leidžia rinktis būtent tokią striukę, kuri atitiks visus jūsų paieškos kriterijus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *