Kaip gauti vairuotojo pažymėjimą?

Vairuotojo pažymėjimas suteikia teisę vairuoti, tačiau jį įgyti nėra taip paprasta, o ir kainuoja nepigiai. Norėdami išmokti vairuoti ir tinkamai pasiruošti egzaminams, kurie organizuojami Regitroje, reikės tinkamai tam ruoštis ir daug mokytis, pavyzdžiui, galima palengvinti mokymų procesą su manoket.lt interneto svetainėje esančiais KET bilietais. Ką dar reikia žinoti apie tai, kad kuo greičiau gautumėte vairuotojo pažymėjimą?

KET pamokos interneteKai kurie pataria pradėti rinktis vairavimo mokyklą, tačiau pirmiausia galima paskaičiuoti, kiek viskas kainuos, kad numatytumėte reikiamą sumą pinigų. Nuspręskite, kokią kategoriją laikysite. Dažniausiai norima gauti B kategorijos, kas reiškia lengvojo automobilio, vairuotojo pažymėjimą. Tokiu atveju reikia spręsti ir tai, kad reikia pagalvoti apie mechaninę ir automatinę pavarų dėžę. Jums reikės spręsti prieš renkantis kokį egzaminą laikysite, nes tai turi reikšmės. Svarbu žinoti, kad jeigu išmoksite ir išlaikysite vairuotojų egzaminą Regitroje su mechanine greičių dėže, tai vėliau galėsite vairuoti tiek tokius automobilius, kurie turi mechaninę greičių dėžę, tiek ir tokius, kurie turi automatinę greičių dėžę. Visai kitaip bus, jeigu nuspręsite mokytis ir laikyti egzaminus su automatine greičių dėže. Tokiu atveju galima bus vairuoti tik tokius automobilius, kurie turi tik automatinę greičių dėžę. Pagalvokite, kaip jums būtų geriau ateityje, nes išmokti vairuoti galima tiek su viena, tiek ir su kita greičių dėže.

Norint laikyti egzaminus Regitroje, reikės pasiruošti teorijos egzaminui. Beje, B kategorijos vairuotojų egzaminui galima ruoštis ir patiems t.y. savarankiškai mokantis kelių eismo taisyklių. Taip gali būti ne tik patogiau, bet ir pigiau, tik reikia įvertinti tai ar jūs tikrai sugebėsite viską išmokti patys. Jeigu jums sunku perprasti kelių eismo taisykles, tai verčiau eiti į vairavimo mokyklą ir ten pradėti nuo teorijos mokymosi. Jeigu mokotės savarankiškai teorijos, tai reikės po teorijos egzamino išlaikymo registruotis į vairavimo mokyklą praktinio važiavimo mokymuisi. Beje, mokytis vairuoti skiriamas privalomas valandų skaičius, tačiau jeigu jo nepakanka, tai reikės pagalvoti apie tai, kad reikėtų rinktis papildomas vairavimo pamokas. Beje, sužinokite ir apie tokią galimybę, kaip mokymasis su šeimos nariu. Kai išlaikomas Regitroje ir praktinio važiavimo egzaminas, tai po dešimties dienų gaunamas vairuotojo pažymėjimas. Paskaičiuokite, kiek jums viskas gali kainuoti ir spręskite kada bus metas pradėti mokytis vairavimo. Tuomet jau rinkitės tinkamą vairavimo mokyklą ir ruoškitės egzaminams, kuriuos išlaikius gausite teisę vairuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *