Kada geriau pirkti sunkvežimį, o kada transporterį

Ne visuomet vienodai galime žvelgti į tai, kaip ir kada naudojami naudoti sunkvežimiai. Kada geriau ir verčiau įsigyti sunkvežimį, o kada, pavyzdžiui, transporterį. Kai kuriems žmonėms darbams neišvengiamai yra reikalingas sunkvežimis ir kita sunkioji artilerija, o kitiems pakanka ir paprastesnių transporto priemonių.

Didelėms statyboms – didesnė auto technika

Įdomu tai, kad tokios transporto priemonės kaip https://www.truckfind.lt gali būti labai naudingos kiekvienam iš tų, kas dirba itin didelėse statybose. Taigi, su jomis atsiranda ir didesni veiksmai. Pastatomi dideli namai, daugiaaukščiai, bokštai. Su sunkvežimiais atvežama daug tikrai sunkių statybinių medžiagų. Jeigu prie statybų aikštelės nėra gero privažiavimo – tuomet visada kažkas nukenčia. Visais atvejais didesnė auto technika yra būtina itin didelėms statyboms.

Dėl mažo mikro autobuso galite ir apsigauti

Visgi, jeigu dirbate tiesiog meistru, kuris savarankiškai daro remontus, dengia stogus, kloja plyteles ir atlieka kitus darbus, tuomet tenka pagalvoti, kas iš tikro yra geriausia. Ar jums tikrai būtinas sunkvežimis? Tokios transporto priemonės yra sunkus, ją pirkti reikia tuomet, kai žinote, kad tikrai reikia. Smulkiesiems statybininkams gali užtekti ir transporterio, o rimtesnį sunkvežimį patogu ir išsinuomoti. Kita vertus, jeigu matote, kad reikės jo dažniau, tada nuomotis neapsimoka – geriau pirkti, turėsite savo.

Kam tikrai pakaks ir mažesnės transporto priemonės

Jeigu neplanuojate įsigyti ar nuomotis sunkvežimio, puikia darbine mašina gali tapti smulkesnė technika. Pavyzdžiui, 9 vietų transporteris – mikro autobusas iki 3,5 tonos. Su tokia transporto priemone galite pasivažinėti tikrai patogiai, jis greitai nelekia, tačiau yra tikrai jums naudingas. Taip pat verta tokią transporto priemonę įsigyti, nes išėmus sėdynes galėsite susidėti visus įrankius, stakles ar pirkus statybines medžiagas jas tiesiog taip ir atsivežti autobuse. Taip pat verta pagalvoti apie tokius darbus ir todėl, kad esant gausesnei šeimai bus galima tiesiog važinėti su tuo transporteriu įsidėjus keleivių sėdynes. Tilps visi vaikai, o taip pat ir jų draugai. Tilps ir daiktai, jeigu tokių prisidėsite, ir galėsite patogiai važiuoti atostogauti, iškylauti ar lankyti senelių.

Taigi, prieš perkant, reikia gerai pagalvoti, ar neapsimoka labiau nuomotis. Ir atvirkščiai, prieš nuomojantis, paskaičiuoti, ar neapsimokėtų pirkti. Taip pat reikia galvoti, ko labiausiai reikia: sunkvežimio, multivano, transporterio, gal net vilkiko, o gal visos firmos, kuri galėtų paskolinti tokius automobilius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *