vaiku gimtadienis piratu tema

Smagus vaikų gimtadienis

Kiekvienais metais vaikų gimtadienis kelia nerimą tėvams. Kur švęsti, ką kviesti, kuo vaišinti mažuosius svečius ir daugybę kitų klausimų neduoda ramybės. Idėjų kaip gimtadienį paversti nepamirštama švente išties daug. Tereikia išsirinkti.

vaikų gimtadienisMergaitės ir berniukai turi skirtingų pomėgių ir poreikių. Būtina atsižvelgti į vaikų amžių. Išrinkti žaidimus ir pramogas, kurios patiks svečias – sunki užduotis. Mergaitėms labiau patiks teatralizuoti pasirodymai ar lėtesni žaidimai, o štai berniukams reikia aktyvių pramogų. Tėveliai susiduria su daugybe problemų kuomet į gimtadienį kviečiami įvairaus amžiaus ir lyties vaikai. Tuomet reikia rasti bendrų pomėgių ir sugalvoti ką jie veiks.

Kino seansas, pramogos vandens pramogų parke ar lazertronas puikiai tiks tiek mergaitėms, tiek ir berniukams. Geriausia, kai vaikai švenčia ne namų aplinkoje. Jiems labai gerai pakeisti aplinką, o tėvams gerai, nes nereikia rūpintis mažaisiais svečiais. Tiesa, jums tik reiks susitarti su mažųjų svečių tėvais ar jie vaikus atves į sutartą šventimo vietą, ar jums reikės juos atvežti ir parvežti namo.

Daugeliui vaikų gimtadienis asocijuojasi ne tik su pramogomis, bet ir su skanumynais. Vaišių stalas ruošiamas atidžiai. Ypatingai per vasaros karščius. Maistas turi būti kuo šviežesnis. Vaikams svarbiausia skanūs gėrimai ir saldumynai. Pasirūpinkite tuo. Atsižvelkite ir į orus, pavyzdžiui, karštą vasaros dieną tiks ledų tortas.

Jei švenčiama namuose, tai teks pasirūpinti ne tik vaišių stalu, bet ir žaidimais. Kuo jie linksmesni, tuo geriau. Idėjų kaip pralinksminti mažuosius gimtadienio dalyvius yra labai daug. Internete tikrai rasite smagių žaidimų, kuriuos mielai žais vaikai. Pasirūpinkite ir dekoracijomis, juk vaikams tai labai svarbu. Spalvotos girliandos, balionai, gėlės padės sukurti šventinę atmosferą. O galbūt nuspręsite organizuoti teminį vakarėlį? Tuomet tiks piratų ar fėjų tema. Pagalvokite ką mėgsta jūsų vaikas ir kuo mėgsta užsiimti jo draugai ar draugės.

Dovanos ne mažiau svarbios vaikams. Dažnai tiems, kurie yra pakviesti į gimtadienį sunku sugalvoti ką padovanoti. Visuomet galite pasiteirauti pas vaiką, ko jis norėtų. Dovanų kuponas apsipirkti žaislų parduotuvėje ar norimas žaidimas tikrai pradžiugins mažąjį. Kartais vaikai taupo savo svajonių žaidimui, todėl jam geriau dovanoti pinigus, kuriuos jis žino, kam išleis.

Idėjos, kaip švęsti vaikų gimtadienius padeda tėveliams greitai ir tinkamai surengti nepamirštamą šventę. Nepamirškite, kad jiems svarbiausia dėmesys ir kuo daugiau pramogų. Toks gimtadienis bus puiki šventė visiems.