sienine drabuziu spinta

Sieninės spintos: kokias slenkančias sistemas rinktis?

Sieninės spintos gali būti puikiu pasirinkimu, kai nusprendžiama sutaupyti vietos namuose ir susidėti ne tik drabužius, bet ir kitus daiktus, o taip pat yra tiesiog nepakeičiamos, kai norima įsirengti drabužinę. Dažniausiai tokios spintos gaminamos su slankiojančiomis durimis, taigi, gana dažnai iškyla klausimas, kokias slenkančias sistemas rinktis palankiau – plienines ar aliumines?

sieninės spintosTai – jūsų apsisprendimas, nes sieninė spinta bus gaminama atsižvelgiant į jūsų pageidavimus. Tiek plieninės, tiek ir aliuminės slenkančios sistemos gali būti tikrai geru pasirinkimu, o jų tarnavimo trukmė bus pakankamai ilga. Gana dažnai iškyla klausimas, kurios slenkančios sistemos kainuoja pigiau, juk gana dažnai tikimasi, kad baldai kainuotų pigiau. Plieninės slenkančios sistemos paprasti yra kiek pigesnės, tačiau jų tarnavimo trukmė pakankamai ilga. Galite būti garantuoti, kad jos tarnaus dešimtmetį, o galbūt ir dar ilgiau.

Taip pat geriausią pasirinkimą galima priimti ir įvertinus, ar namuose nėra drėgna. Plienas nėra toks atsparus kaip aliuminis, todėl gali pradėti rūdyti. Jei jūsų namuose drėgna, tokiu atveju vertėtų pagalvoti, kaip namuose galima būtų sausinti orą (tai naudinga ir dėl to, kad nesiveistų pelėsis), ir šiandien tai galite padaryti visai nesudėtingai – tiesiog įsigydami drėgmės rinkiklį.

Taip pat tuo atveju, jei stumdomos durys turėtų būti per visą sieną, neišvengiamai teks rinktis aliumines slenkančias sistemas, nes jos gali būti ilgesnės nei plieninės. Aliuminės slenkančios sistemos veikia tyliau, tad tuo atveju, jei jums tai svarbu, rinkitės būtent tokias sistemas.

Taigi, renkantis slenkančias sistemas, vertėtų apgalvoti keletą dalykų: kokio ilgio bus stumdomos durys, ar namuose pakankamai sausa, o taip pat ir tai, ar jums svarbu, kad slenkančios sistemos veiktų kuo tyliau. Kai kuriais atvejais, kai durys turi būti gana plačios, be jokio pasirinkimo teks montuoti aliumines slenkančias sistemas, tačiau, jei durys bus gana standartiškos, puikiai tiks ir plieninės. Kitais atvejais ir vienas, ir kitas pasirinkimas gali būti tikrai geras, tačiau įvertinkite, ar namuose tikrai pakankamai sausa, ir priešingu atveju geresnis sprendimas bus aliuminės sistemos.