sarvuotos durys uk

Šarvo durys: už ar prieš?

Kiekvieną kartą, kuomet nusprendžiama pasikeisti duris, tenka gerai pagalvoti, koks pasirinkimas gali būti pats geriausias, ir kokios durys galėtų geriausiai pateisinti asmeninius lūkesčius. Vienas dažniausių pasirinkimų – tai šarvuotos durys, tačiau kartais pirkėjams iškyla klausimas, ar tai tikrai gali būti pats geriausias sprendimas, ar vertėtų pagalvoti ir apie kitus galimus variantus. Taigi, kokie tokių durų privalumai bei trūkumai?

Šarvo durysVienas didžiausių privalumų yra tai, kad šios durys yra iš tiesų saugios, o tai paprastai ir yra pagrindinis kriterijus, renkantis duris. Net ir tuomet, jei nuspręsite išvykti ir namus paliksite tuščius, jums nereikės nerimauti dėl to, kad į namus kas nors gali įsibrauti.

Taip pat svaru ir tai, kad tokios durys puikiai izoliuoja garsą bei šilumą. Dalis šilumos yra prarandama būtent per duris, taigi, kad taip nenutiktų, reikėtų itin atidžiai rinktis, kokios durys galėtų būti pačios geriausios. Pasirinkus šarvo duris nereikės rūpintis ir dėl galimo triukšmo, nes jis paprasčiausiai bus izoliuojamas.

Skaityti toliau