maisto papildai sportui

Sporto patarimai užimtiems žmonėms

papildai sportuiJei dažnai skundžiatės, kad norite sportuoti ar daugiau judėti, bet Jums trukdo didelis užimtumas, greičiausiai esate daug dirbantis biuro darbuotojas. Neleiskite sau aptingti ir pasinaudokite šiais puikiais patarimais:

  1. Pasirinkite sporto klubą netoli Jūsų darbovietės. Jei netoli Jūsų biuro yra sporto salė, tuomet ji turėtų tapti Jūsų kasdienine „stotele“ ir be jokių pasiteisinimų.
  2. Jei gyvenate nelabai toli nuo darbo, bent kelis kart per savaitę pamirškite savo automobilį ar viešąjį transportą ir eikite į darbą pėsčiomis arba važiuokite dviračiu. Šis metodas ilgainiui gali tapti labai geru treniruočių priedu.
  3. Praleiskite pietų pertrauką. Pietų pertrauka tikrai nereiškia, kad visą jos metą reikia praleisti restorane. Geriau nueikite bent pusvalandžiui į sporto salę ar pasivaikščiokite lauke, o likusi laiką išnaudokite pietums arba papietaukite dirbdami. Stenkitės nepersivalgyti, rinkitės sveikus produktus ir atminkite, kad geresnę savijautą Jums gali suteikti maisto papildai sportui.
  4. Nesėdėkite ištisai prie kompiuterio. Padarykite trumputes pertraukėles: atsistokite, pavaikščiokite, padarykite kelis pritūpimus. Tokios pertraukėlės bus labai efektyvios, jei pasidarysite jas 5-10 minutėm kiekvienos valandos metu.
  5. Lipkite laiptais, o nevažiuokite liftu. Lipimas laiptais gerina širdies veiklą.
  6. Susiraskite norinčių sportuoti draugų darbe. Tai bus papildoma motyvacija visiems daugiau judėti.
  7. Ne visi mėgsta sportuoti būtent sporto salėje, todėl rinkitės tai, kas Jums yra prie širdies. Galite rinktis kovos menus, plaukimą, jogą, pilateso treniruotes ar net šokių studiją.
  8. Pasirinkite tinkamas treniruotes. Jei laiko nėra daug ir negalite sau leisti valandą laiko sportuoti, pasitarę su savo treneriu, pasirinkite stipresnio intensyvumo treniruotes, kur 20 minučių sporto turės tokį patį ar net geresnį efektą nei valanda.
  9. Judėkite kiek įmanoma daugiau. Greitinkite žingsnius,apsipirkinėdami parduotuvėje. Įsigykite šunį – taip būsite priversti rytais ir vakarais eiti pabėgioti ir pasivaikščioti.
  10. Į Jūsų dienos racioną turėtų būti įtraukti papildai sportui. Jie suteikia papildomos energijos, gerina savijautą, skatina greičiau mesti svorį ir auginti raumenis.