kaip greitai parduoti miska

Parduodu mišką; kaip tai padaryti kuo greičiau?

Skelbimai su antraštėmis parduodu mišką yra matomi labai dažnai. Savaime suprantama, kiekvienas tokio pobūdžio skelbimo autorius turi tikslą – mišką parduoti kuo greičiau. Na, o patarimų, kaip tai padaryti, pateiksime mes.

Nurodykite kuo daugiau kontaktų

parduokite mišką greitaiTyrimais yra įrodyta, jog daugiau galimybių parduoti tam tikrą turtą turi tie asmenys, kurie skelbime nurodo kuo daugiau kontaktų. Taigi, jei patiksite tik vieną kontaktą, jūsų galimybės parduoti mišką bus ženkliai mažesnės tuo atveju, ne tuomet, jei nurodytumėte 3 ar 4 kontaktus. Tad būtų puiku, jog skelbime, kurio antraštė Parduodu mišką, būtų nurodyti bent keli telefono numeriai, elektroninio pašto adresas, interneto svetainės adresas, o taip pat būtų galimybė parašyti asmeninę žinutę autoriui skelbimų portale. Tokiu atveju skelbimu susidomėjęs asmuo skelbimo autorių pasiekti galės patogiausiu būdu.

Suteikite galimybę apžiūrėti mišką pirkėjui patogiu metu

Jūsų šansai parduoti mišką per kuo trumpesnį laiko tarpą bus gerokai didesni tuo atveju, jei suteiksite progą pirkėjui apžiūrėti mišką jam patogiu metu. Savaime suprantama, ne kiekvienas mišką parduodantis žmogus gali bet kada sau leisti dalyvauti susitikime su pirkėju bei aprodyti mišką – dienos eiga gali būti įtakojama daugybės kitų dalykų (darbo grafiko, namų ruošos darbų ir pan.). Atsižvelgiant į tai, galima daryti išvadą, jog jei mišką parduoda ne vienas asmuo, o šeima, jo pardavimo procesą turėtų administruoti tas šeimos narys, kuris turi daugiau laisvo laiko. Tokiam žmogui prisitaikyti prie pirkėjo pageidavimų bus gerokai lengviau, o šansai parduoti mišką per kuo trumpesnį laiko tarpą, bus kur kas didesni.

Suteikite galimybę pirkti išsimokėtinai

Jei skelbimo , kurio antraštė yra Parduodu mišką, autorius turi tikslą padaryti tai kuo greičiau, jis turėtų apsvarstyti ir dar vieną, ne ką mažiau veiksmingą priemonę. Tai – suteikti progą įsigyti mišką išsimokėtinai. Kaip rodo pardavėjų patirtis, bet kokia prekė yra parduodama kur kas greičiau tuo atveju, jei žmogus turi galimybę ją įsigyti išsimokėtinai. Savaime suprantama, tai, jog miško pardavėjas negaus visos pinigų sumos iš karto, gali sukelti tam tikrų nepatogumų, pavyzdžiui, nebus iš karto galima įgyvendinti jau numatytų tikslų, tačiau negalima nepastebėti, jog tikimybė, kad miškas bus parduotas greičiau, išauga net kelis kartus. Taigi, tokiu atveju, miško pardavėjas turi apsispręsti, kas jam svarbiau: parduoti kuo greičiau mišką ar gauti visą pinigų sumą iš karto.