Italijos baldai

Italijos baldai papuošia buitį

Namų grožis ir ištaigingumas – tiesioginis namų šeimininko gero skonio įrodymas. Gražios vietos visuomet beveik mistiškai traukia žmones, draugus, gimines. Nesuskaičiuojami susitikimai, malonūs pašnekesiai prie stalo, mėgstamų filmų ar nuotraukų peržiūra ant patogiausios sofos – tik keletas akimirkų, kurias gali padovanoti šeimininkams itališki baldai. Prie gerų dalykų lengvai priprantama.

Italijos baldaiKokie gi pagrindiniai itališkų baldų privalumai be jau išvardintų?

Viso pasaulio mados ir dizaino fanai pasakys, kad Italija – šalis numeris vienas, kai kalbama apie kažko naujo, gražaus, neįprasto sukurimą ir pristatymą. Drabužių mada, sportiniai automobiliai, pramoninis dizainas nuo kvepalų buteliuko iki pastato suprojektavimo – grožio industrijoje Italijai tiesiog nėra lygių.

Taip pat sakoma, kad viskas kas traukia ypatinga dėmesį – tik turtuoliams. Ar taip iš tikrųjų yra? Išsiaiškinkime.

Ši teorija galbūt ir buvo teisinga daugelį metų atgal. Tačiau mes gyvename industrializacijos amžiuje, o jis teikia mums neribotų galimybių. Šiandien viskas iš esmės įmanoma ir įgyvendinama. Kartais tiesiog reikia gerų norų ir štai mes jau susikūrėme tą taip siekiamą grožį savo bute ar name.

Jūs mėgstate išskirtinius dalykus ir vertinate aukščiausio lygio markes? Itališki baldai šiandien daug lengviau pasiekiami (finansine prasme) nei kada anksčiau. Už visai prieinamą kainą itališkų minkštų sofų patogumas džiugins ir padės jums pailsėti ilgus metus. Itališki TV baldai padės išdėstyti ir sudėti visus svetainės daiktus taip, kad jie visuomet bus po ranka, nepriklausomai nuo kiekio ar namų dydžio. Valgomasis stalas sukurtas Italijoje padės sutalpinti aplink save ne tik namiškius, bet ir keletą užsukusių Jus aplankyti draugų. Lova itališkame stiliuje bus ne vien svarbiausias baldas, bet ir tikra dizaino skulptūra Jūsų miegamajame.

Baldai galės maloniai stebinti Jus pačiomis netikėčiausiomis apgalvotomis smulkmenomis. Reikia šiek tiek pakelti komodos stalčius? Ne problema. Norite paversti mažą staliuką prie sofos pietu stalu? Padarykite tai per kelias sekundes. Reikia kitaip išdėstyti modulinius minkštus baldus? Tam net neprireiks kito žmogaus pagalbos.

Itališki baldai – pripažintas numeris vienas pasaulyje, kalbant apie baldų ekstravaganciją. O juk niekas nenori būti panašus į kitus.

Skaityti toliau