aviafobija

Aviafobija: nugalėkite skrydžio baimę

Šie laikai galėtų būti drąsiai vadinami kelionės lėktuvais laikais, kadangi sunkiai rastume asmenį, kuriam niekada neteko naudotis skrydžio bendrovėmis. Tačiau išties tokių yra ir toli gražu ne todėl, kad bilietai būtų brangūs ir žmonės neturėtų galimybių juos įsigyti. Lektuvu bilietai svetainėje avia.lt galima rasti gana daug pasiūlymų, kurie Jums suteiks galimybę pakliūti į pačias nuostabiausias pasaulio šalis. Visgi, vis dar yra žmonių, kurie mieliau naudojasi žemės transportu. Kodėl? Atsakymas yra tai galėtų būti aviafobija, kuri sukelia baimę skristi lėktuvu. Viskas gana panašiai kalbant ir apie jūros ligą. Pastaroji sukelia pykinimą ir nemalonius jausmus skrandyje. Štai aviafobija skatina nerimauti ir galvoti, jog skrydžio metu tikrai atsitiks kokia nors nelaimė. Pamirškite visas baimes ir pasikliaukite profesionalais, kurie prisiima visą atsakomybę už asmenis, kurie valdo ir prižiūri lėktuvą.

bilietaiLėktuvų bilietai svetainėje avia.lt tuo pačiu galima rasti ir nemažai patarimų, kurie gali padėti kokybiškai susikrauti lagaminą, pasiruošti kelionei ar rasti pigų bilietą. Greta pateikiame ir patarimus, kurie jums gali būti naudingi siekiant nugalėti skrydžio baimę. Juk jos įveikimas gali jums padėti būti garantuotiems, kad atsivers kur kas platesnis pasaulio horizontas.

  1. Aviafobija yra psichologinis sutrikimas, kuris neturi jokių racionalių rezultatų. Pabandykite suvokti, jog jūsų baimė yra visiškai nepagrįsta. Asmenims, kurie dažniausiai į viską žiūri protu tikrai nebus vien apie tai pagalvojus suprasti, kad jų baimė neturi priežasčių.

  2. Jei kelionės metu turėsite veiklos, paprasčiausiai net nebus laiko galvoti apie kelionę, kuri jums gali sukelti nemalonių išgyvenimų. Įsidėkite knygą ar panašaus tipo veiklą, kuri jums padės sunaikinti skrydžio minutes.

  3. Pasidomėkite statistika. Asmenų, kurie pakliūna į auto katastrofas yra 100 kartų daugiau nei tų, kurie atsiduria avia katastrofose. Realūs skaičiai jums padės pamiršti baimę.

  4. Jei neramu – pasikalbėkite su stiuardese. Ji patikins, kad viskas yra tvarkinga ir saugu.

  5. Jokiu būdų kelionės metu nevartokite alkoholio. Tai tik sustiprins neigiamus pojūčius ir visa kelionė atrodys dar baisesnė ir nemalonesnė.

Naudodamiesi mūsų išvardytais patarimais jūs galite sau padėti sukurti puikią kelionę, kurią siūlo lėktuvų bilietai svetainėje avia.lt. Juk pasaulis yra toks margas. Pasistenkite kuo plačiau jį pažinti. Būtent naudojantis lėktuvų paslaugomis visas pasaulis tampa pasiekiamas tiesiog ranka. Įgyvendinkite savo troškimus pasiekti tolimiausius pasaulio kampelius. Nebijokite skristi. Juk tai saugu ir patikima.