Apie stelažus buičiai ir pramonei

Paskambinus į įmonę, gaminančią ir montuojančią stelažus, išgirdau malonų pašnekovės balsą. Mūsų kompanijos siūlomi stelažai puikiai tiks ir buitiniam, ir pramoniniam naudojimui. Stelažai buičiai yra labai lengvai surenkami, o pramoninių montavimu galime užsiimti ir mes – dėstė ji. Susidomėjau ir sužinojau ir daugiau dalykų, kurie galbūt pravers ir jums.

Buičiai

StelažaiVisų pirma, iki tol nebuvau pamąsčiusi, kad buityje taip pat gali būti naudojami stelažai. Atrodė, kad jie reikalingi tam, kad būtų galima sukrauti dideles prekes arba net įrenginius į milžiniškus sandėlius. Prieš akis iš karto iškyla „IKEA“ – viena iš nedaugelio vietų, kur galima atvykti ir pirkėjams patekti į sandėlius. Paprastai mes apskritai nematome sandėlių, o čia pirkėjas turi pats ateiti ir pasiimti savo prekę, tada nusipirkti. Tačiau tai nėra labai sunku, proto tokiems veiksmams atlikti pakanka kiekvienam ateinančiam. Kitokiose statybos, namų apyvokos daiktų parduotuvėse taip pat neretai naudojami stelažai. Tačiau, pasirodo, nedidelius juos ir lengvai surenkamus galima naudoti ir buityje. Tarkime, jūs galite pasistatyti nedidelį stelažą pas save koridoriuje ir ten dėti visus batus bei skėčius, kuriuos paprastai mėtote koridoriuje. Turite per daug įrankių garaže? Ten taip pat galite padaryti tvarką ir viską sudėti į tam skirtas vietas. Tai nebus labai sunku, o vėliau galėsite džiaugtis tuo, kad turite tikrai tvarkingą garažą. Stelažo išvaizda, beje, kaip tik puikiai pritiks garažo interjerui.

Pramonei

Žinoma, galima grįžti ir prie to, kas buvo minėta anksčiau. Įprasta mums matyti stelažus ne buityje, o pramonėje. Jie stovi išsirikiavę didelėse parduotuvėse, taip pat ir sandėliuose. Gali būti vidutinio dydžio, kur stelažo viršų lengvai galima pasiekti iškėlus ranką ir nuo viršutinės lentynos nuėmus prekę. Gali būti ir labai aukšti, tokie, kuriems pasiekti gali tekti panaudoti specialias kopėčias ar keltuvą. Žinoma, nėra tai labai efektyvu naudoti tokius milžiniškus stelažus. Nors jų gabaritai į aukštį ir leidžia sutaupyti daug ploto, tačiau visgi tai nėra labai patogu. Tad verta pagalvoti ir apie kitokius būdus sandėliuoti savo prekes. jeigu turite labai aukštą pastatą, tai gal geriau vienoje aukštoje erdvėje sukurti daugiau aukštų ir ten sustatyti stelažus, tuomet laisvai vaikštant bus galima pasiekti viską, ko norisi. Priešingu atveju, turėsite labai aukštus stelažus, kuriuos norint naudoti, neapseisite be pagalbinių kopėčių, keltuvo, vadinamųjų gervių. Paprastai didelius pramonei skirtus stelažus montuoja tą dalyką daryti mokantys specialistai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *