10 patarimų, kaip sukurti tobulą miegamąjį

LovosNe paslaptis, kad miegamasis yra viena svarbiausių namų erdvių. Čia praleidžiate didžiąją dalį savo laiko, todėl prasminga sukurti erdvę, kurioje jaustumėtės patogiai ir jaukiai. Norėdami susikurti tobulą miegamąjį, turite imtis tam tikrų praktinių veiksmų. Pateikiame 10 svarbiausių patarimų, kaip sukurti tobulą miegamąjį. Miegamojo lovos, kurios yra naujausio dizaino.

Neatsilikite nuo kelio ir planuokite

Suplanavę miegamojo išplanavimą, išvengsite tokių problemų, kaip sandėliavimo vietos trūkumas arba per daug trukdančių žaliuzių ar užuolaidų. Jis taip pat gali padėti išvengti netinkamų planavimo sprendimų, kurie gali turėti įtakos jūsų erdvės funkcionalumui, pavyzdžiui, per žemo ar netrukdančio stalo. Planuodami patalpų išdėstymą taip pat išvengsite ir kitų dažnai pasitaikančių problemų, pavyzdžiui, užtvindytos drabužinės, nes palikote įjungtą tualetą, kol esate vonios kambaryje, arba už spintos sienos, kur jų nesunkiai matote, susikaupusios laidų maišalynės. Planavimas iš anksto gali padėti išvengti šių problemų, todėl jau dabar pradėkite planuoti miegamojo išplanavimą.

Prieš pirkdami apsvarstykite, ko jums reikia

Vienas iš geriausių būdų sutaupyti pinigų miegamajame – vengti pirkti daiktus, kurių jums iš tikrųjų nereikia. Pavyzdžiui, jums gali kilti pagunda nusipirkti tą naują naktinį staliuką arba naują lovą ar patalynę, kad derėtų prie naujos lovos, kurią ketinate pirkti. Tačiau jei jums iš tikrųjų nereikia nė vieno iš šių daiktų, galite sutaupyti daug pinigų jų nepirkdami. Bendrabučių kambariuose dažnai būna tik viena lova, todėl jums gali prireikti tik naktinio staliuko. Jei šiuo metu lova nėra paslėpta už akių, tuomet nebūtina pirkti prie lovos derančio naktinio staliuko. Panašiai, jei miegamajame stovi sofa arba kėdė, tuomet nereikia pirkti naujos lovos. Jei pirksite daiktus, kurių jums nereikia, švaistysite pinigus.

Sukurkite poilsio šventovę

Kai ruošiatės miegoti, norite jaustis atsipalaidavę ir komforto zonoje. Norėdami susikurti atsipalaidavimo šventovę, galbūt norėsite apsvarstyti galimybę miegamąjį papildyti keliais svarbiausiais daiktais. – Patogi lova – tai svarbiausias miegamojo elementas. Norite įsitikinti, kad išsirinkote lovą, tinkančią jūsų kūno tipui ir miego stiliui. Rinkdamiesi lovą taip pat turėtumėte atsižvelgti į savo miego padėtį ir miegantį partnerį. Rinkitės lovą, kurios aukštis jums tinka ir ant kurios patogu gulėti. Kokybiška lova bus atsipalaidavimo šventovė ir padės jums atsipalaiduoti, kai ruošitės miegoti. – Gerai padėta lempa – prie lovos šono padėta ir išjungta lempa sukurs atpalaiduojančią nuotaiką. Prislopinta šviesa yra geriau nei ryški, nes ji sukuria atpalaiduojančią nuotaiką. – Gerai pastatytas veidrodis – virš lovos pastatytas veidrodis sukurs raminantį atspindį, o ant sienos šalia lovos pastatytas veidrodis sukurs erdvės iliuziją. Erdvės iliuzija gali padėti sukurti atpalaiduojančios ramybės jausmą. – Gerai pastatytas dekoratyvinis augalas – dekoratyvinis augalas gali pakylėti jūsų miegamąjį ir sukurti atpalaiduojančią atmosferą. Dekoratyvųjį augalą reikėtų rinktis atidžiai ir statyti taip, kad jis netrukdytų, kai bandysite miegoti. – Kvapni žvakė ar dvi – Kvapni žvakė gali sukurti atpalaiduojančią ir raminančią atmosferą. Kvapnią žvakę galima padėti ant naktinio staliuko arba ant dekoratyvinio staliuko ar ant sienos virš lovos. Dekoratyvinė sieninė žvakė gali sukurti raminančią atmosferą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *