Šildymo sistemos skaičiuoklės pasirinkimas leis atsakyti į aktualius klausimus

Šildymo sistemos skaičiuoklės pasirinkimas aktualus gyventojams, kurie nori turėti modernų ir ekonomišką šildymą. Skaičiuoklės pagalba galima sužinoti, kokia būtų šilumos siurblio įrengimo kaina. Kaip pavyzdį pateiksime internetinę svetainę www.saules graza.lt/silumos-siurbliai. Šiame puslapyje galite sužinoti, koks šilumos siurblys jums geriausiai tiktų. Dešinėje pusėje užpildę pagrindinius laukelius ir išsiuntę informaciją, netrukus gausite atsakymą, kiek kainuotų įrengti modernią ir efektyvią įrangą.

Šildymo sistemos skaičiuoklės pasirinkimo klausimai

Jums reikės įvesti tokią informaciją:

  • Kokio ploto būste planuojama montuoti šildymo sistemą?

  • Kokia pastato energetinio efektyvumo klasė?

  • Ar dabartinė šildymo sistema yra grindinė, radiatoriai ar kita?

  • Kokioje vietoje yra jūsų būstas?

  • Kiek gyventojų jame gyvena?

Šildymo sistemos skaičiuoklės pasirinkimas naudojamas todėl, kad įrangos kaina kiekvienu individualiu atveju yra skirtinga. Žinant būsto plotą ir jo energetinio efektyvumo klasę galima preliminariai spręsti, kokios galios šilumos siurblys reikalingas.

Klausimas apie dabartinę šildymo sistemą aktualus tam, kad būtų galima parinkti tinkančią įrangą. Pavyzdžiui, oras oras sistema veikia paimdama energiją iš oro ir perduodama per vidinį bloką į patalpą oru. Tokiems šilumos siurbliams nereikalinga grindinė sistema ar radiatoriai, ją galima rinktis sodo nameliui, sodybai, nedideliam namui ar patalpai.

Jeigu namuose yra grindinis šildymas, jos plotas ne mažas, geriausiai tiks oras vanduo šilumos siurbliai. Taigi, pasinaudoję šildymo sistemos skaičiuoklės pasirinkimo funkcija, gausite atsakymus į pagrindinius klausimus:

  • kokio tipo šilumos siurblys bus efektyvesnis;

  • kokia galia reikalinga;

  • kiek kainuos įranga ir jos montavimas.

Aukščiau nurodyto puslapio pabaigoje rasite lentelę su informacija, kokį namo plotą galima apšiltinti su 1 kW galios šilumos siurbliu.

Lentelėje pateikta, jeigu pastatas priklauso A+ ir aukštesnei klasei, 1 kW užteks 30 kv. m.

B klasės pastate su 1 kW apšildysite 20 kv. m, C klasės name – 15 kv. m.

Taigi, naujos statybos, sandariam 100 kv. m. namui reikės apie 4 kW galios šilumos siurblio oras vanduo. Tikimės, kad šildymo sistemos skaičiuoklės pasirinkimas jums buvo naudingas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *