Medinė tvora: už ar prieš?

Medine tvora – tai vienas populiariausių pasirinkimų, kai nusprendžiama keisti tvorą. variantų, kokią tvorą galime pasirinkti, yra tikrai nemažai, taigi, gana dažna pasvarstoma, kuris sprendimas yra pats geriausias – juk keisdami tvorą paprastai tikimės, kad ji tarnaus tikrai ilgą laiką. Taigi, ar medinės tvoros gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu?

medine tvoraMedines tvoras savo teritorijai aptverti naudojo dar ir mūsų seneliai bei proseneliai, tačiau tuometinės tvoros gerokai skyrėsi nuo tų, kurias gaminama šiandien. Vis dėlto, gana dažnai laikomasi nuostatos, jog medinių tvorų priežiūra yra pernelyg sudėtinga – juk itin svarbu apsaugoti tvorą nuo neigiamo aplinkos poveikio. Taigi, gana dažnai manoma, kad tvorą tenka gana dažnai impregnuoti ir perdažyti, kad tai galėtų užtikrinti ilgaamžiškumą ir estetiką. Vis dėlto, tai ne visai tiesa, ir tvoros tikrai nereikalauja ypatingos priežiūros – šiandien jų gamyboje naudojamos moderniausios technologijos, todėl galime būti garantuoti, kad tvoros priežiūra bus minimali.

Renkantis tvorą gana dažnai svarbia tampa ir jos kaina – juk visada norėtųsi sumokėti kuo mažiau, kad ir kokį gaminį planuotume įsigyti. Medinės tvoros nėra pačios pigiausios, tačiau mokama kaina tikrai verta šio gaminio – tvora tarnaus tikrai ne vieną dešimtmetį, todėl galime sau leisti į tvorą investuoti kiek daugiau pinigų.

Medine tvora šiandien tikrai pasižymi estetika, ir, kadangi paprastai yra gaminamos pagal individualius užsakymus, galite būti užtikrinti, kad tvora tikrai atitiks jūsų asmeninius lūkesčius. Medinė tvora atrodo tikrai estetiškai bei suteikia namų kiemui jaukumo, todėl šis sprendimas priimamas tikrai dažnai. tvoros iš medžio yra tikrai tvirtos ir ilgaamžės, todėl toks pasirinkimas tikrai pasiteisina.

Taigi, kaip matome, medinės tvoros turi daug daugiau privalumų nei trūkumų, ir, nors kartais dėl tvoros kainos pasirenkamas kitas variantas, tačiau šis sprendimas pasirinkti medinę tvorą, tikrai pasiteisina. Galite nė neabejoti, kad tokia tvora tarnaus tikrai ilgai, o jos išvaizda derės prie jūsų namo kiemo. Taigi, toks pasirinkimas tikra pasiteisina dažnais atvejais, kad ir kokius reikalavimus keltumėte tvorai.

1 komentaras

  1. Petras

    Man atrodo nėra vieno teisingo sprendimo ar patarimo. Mes pasirinkome segmentinę tvorą. Kodėl? Nes tai patikimas, nebrangus ir nereikalaujantis priežiūros sprendimas. Stulpai tvirti , tvora jau 3 metai stovi ir jokio vargo,tiesiog pamiršom apie ją. Kiekvieno pasirinkimas ką rinktis, man ir medinės tvoros gražu jeigu gražiai padarytos. Kiekvienas renkasi pagal save.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *