Emigrantai grįžta taisytis dantų

Tiek Lietuvoje, tiek Vakarų Europoje, Amerikoje gyvenantys žmonės, kurie nori rūpintis savo burnos higiena ir dantų sveikata, puikiai žino, kad dantų implantavimo procedūra yra vienas geriausių sprendimų jūsų burnai, koks tik gali nutikti. Kaip žinia, nemažai lietuvių gyvena emigracijoje. Populiarios kryptys yra Vokietija, Anglija, Airija, Skandinavijos šalys. Tačiau nebūtinai ten gyvenantys tautiečiai nori ir dantis tvarkytis būtent tuose kraštuose.

Anglijoje didžiulės eilės

Kaip teigia Eglė, gyvenanti Anglijoje ir dažniausiai dantų tvarkytis grįžtanti į Lietuvą, ji puikiai žino, kad taip geriau. „Labai nemėgstu laukti didelėse eilėse. Kai tame mieste, kuriame Anglijoje gyvenu, noriu nueiti pas dantistą, tenka susidurti su skaudžia realybe. Paaiškėja, kad eilėje reikės laukti kartais net iki metų. Žinote, aš nežinau, kiek gyvensiu, niekas nežino. Nenoriu laukti metus dantų implantavimo ar paprasto taisymo. O ką, jeigu kaip tik po tų metų negalėsiu sutartą dieną nueiti pas gydytoją? Dėl to iš anksto registruojuosi procedūroms Lietuvoje. Grįžtu trims savaitėms ir per jas man būna padaroma viskas, kas turi būti padaryta“.

Kainos labai skiriasi

Kiti emigrantai dar atkreipia dėmesį ir į kainas. Štai Povilas paprastai taisytis dantų grįžta į Lietuvą iš Norvegijos. O jo tėvui netgi buvo sudėti dantų implantai, nes jis to nenorėjo daryti Osle. „Odontologijos paslaugos apskritai yra gana nepigus malonumas. O pagalvokite apie kainas šalyje, kur viskas vos ne dešimt kartų brangiau. Taip, gal pagal idėją mes turėtume sau tą leisti, nes daugiau uždirbame, tačiau niekas nenori mokėti daugiau, jeigu gali sutaupyti. Dėl to labai retai kažką taisome, einame pas norvegų gydytojus. Stengiamės visada iš anksto planuotis vizitą Lietuvoje, ir liekame tikrai patenkinti“, – sako Povilas.

Labiau pasitiki lietuvių chirurgais

Yra ir tokių migravusių tautiečių, kurie sako, kad paprasčiausiai labiau pasitiki lietuvių chirurgais, nes patys kaip emigrantai jaučia tam tikrą užsieniečių priešiškumą. „Man smagiau, kad į mano burną lįstų lietuvis, kad darytų operaciją. Čia tu tiesiog ne taip labai kažkam rūpi“, – sako viena emigrantė.

1 komentaras

  1. kaina breketu

    Kainos Lietuvoje tikrai priimtinesnės, tad nenuostabu, kad emigrantai grįžta taisytis dantų į gimtąją šalį. Nors ne tik kainos geros, kokybė taip pat labai aukšta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *