Vizitinės kortelės

Vizitines korteles naudoja visos įmonės. Vieni renkasi paprastas standartines korteles, o kiti nori, kad jos būtų išskirtinės. Vizitinių gamyba užsiima visos spaustuvės. Kiekvienas nori, kad kortelės būtų atspausdintos kokybiškai ir greitai, būtent taip dirba spaustuvė „IRV“. Čia ne tik galite atsispausdinti vizitinių kortelių, bet ir kitų spaudos darbų (plakatų, skrajučių, lankstinukų bei kitų). Reklama reikalinga kiekvienai įmonei, jos dėka klientai sužino apie teikiamas paslaugas ir naujienas. Vienos įmonės išleidžia reklamai mažiau, o kitos daugiau, bet galima teigti, kad be vizitinių kortelių neišsiverčia nei viena. Standartinių kortelių galite užsisakyti maždaug nuo 0,15Lt, užsakant didesnius kiekius kaina gali žymiai kisti.

vizitinių gamybaVizitinių gamyba, nuo ko pradėti?

· Pirmiausia jums reikia nuspręsti kaip turėtų atrodyti kortelė. Galite parašyti tik duomenis. Paprastai rašomas įmonės pavadinimas, vardas pavardė, adresas, elektroninis paštas, kontaktinis telefonas, pareigos. Dažnai dedamas įmonės logotipas bei trumpai aprašoma veikla. Galite ant vizitinės kortelės patalpinti ir savo nuotrauką. Tokios kortelės gaminamos ne taip dažnai, daugelis renkasi standartinius maketus.

· Antras žingsnis – kortelės maketavimas (dizaino darbai). Šabloną galite pasidaryti patys, jei dirbate su tam skirtomis programomis. Šį darbą gali padaryti maketuotojai ar dizaineriai. Paprastai spaustuvėse, kurios užsiima vizitinių gamyba, padaromi ir maketai, pagal kuriuos vėliau atspausdinamos kortelės. Nedarykite kortelės perkrautos, nepatariama talpinti pernelyg daug informacijos. Vizitinių standartiniai matmenys yra 5x9cm, suprantama, kad norint patalpinti tokiame plote daug informacijos, raidės bus labai mažos, informacija bus sunkiai įskaitoma.

· Pagal jūsų patvirtintą maketą kortelės atspausdinamos. Paprastai spausdinama ant didelių lapų, o po to supjaustoma reikiamais dydžiais.

Vizitinių kortelių gamyba yra gana paprasta. Jei norite nestandartinių vizitinių, pasirinkite įdomesnį popierių (su tekstūra, blizgų ar spalvotą). Popierių galite pakeisti kita medžiaga. Puikiai atrodo kortelė atspaustos ant plastiko, galite rinktis storą nepermatoma arba persišviečiantį, žinoma, pasitarkite su gamybininku ar jūsų maketas tinkamas spausdinti ne ant popieriaus. Galimi įvairūs variantai, šiuolaikinės technologijos leidžia labai daug.

Vizitines korteles reikia rinktis gana atsakingai. Ji turi būti ne tik graži, tokia kuri dera prie stalo, prie kurio dirbate, bet ir pakankamai informatyvi. Patariama svarbiausią informaciją (įmonės pavadinimą, kontaktinių telefonų numerius, veiklos pavadinimą) parašyti didesnėmis bei ryškesnėmis raidėmis. Susitikimo metu pirmiausia paduodama žmogui vizitinė kortelė, suprantama kaip tai yra svarbu. Ji turi būti ideali, reikėtų skirti nemažai dėmesio išvaizdai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *