Viskas, ką reikia žinoti nusprendus išsinuomoti batutą

Batutai VilniujeBatutų nuoma – puikus pasirinkimas jei norite surengti labai smagią šventę savo vaikui ir jo draugams. Nesvarbu, ar viskas organizuojama todėl, kad norima paminėti gimtadienį, ar paprasčiausiai galvojama, kad reikia „atidaryti“ vasarą – batutai ir kitos panašaus tipo pramogos yra labai vertintinos, kadangi šventės dieną geba visiškai užimti vaikus.

Batutų nuoma nėra viena iš tų paslaugų, kuria tenka naudotis itin dažnai. Būtent todėl prireikus pasirinkimo daugelis tautiečių paprasčiausiai nežino, kaip reikia ieškoti. Pateikiama gaires, kurios padės įsivaizduoti, kaip viskas vyksta ir kokiais žingsneliais keliaudamas į priekį jūs gana greitai ir tuo pačiu pigiai rasite kokybišką daiktą.

Kainos pasirinkimai dažniausiai varijuoja gana stipriai. Jei nuėję į internetą pasižiūrėtumėte firmų pasiūlymus ir palygintumėte įkainius – tikrai nustebtumėte, kad egzistuoja toks didelis skirtumas. Tiesa ta, kad kai kurios kompanijos teikia ir papildomas paslaugas (pavyzdžiui batuto atvežimas, pripūtimas ir priežiūas, kol juo bus naudojamasi). Būtinai pasidomėkite, kas tiksliai įeina į jūsų pasirinkimą.

Egzistuoja labai platus stilių ir dydžių pasirinkimas. Šiuo atveju į viską turi būti žiūrima individualiai. Jei šventėje dalyviais labai daug vaikų, o ir patys suaugusieji dažnai mėgsta pasilinksminti – tokiu atveju galite bent preliminariai apsiskaičiuoti, koks dydžio arba KIEK batutų jums gali reikėti.

Nors batutai yra labai tvirtini, visgi, net jie turi svorio maksimumą. Šiuo atveju būtina pagalvoti apie labai stambius vaikus arba suaugusiuosius, kurie mielai irgi pašokinėtų. Taigi, pasirinkite tokį batutą, kuris pritaikytas didelio svorio asmenims. Būtinai susižinokite, kiek maksimaliai kilogramų gali būti ant batuto vieno šokinėjimo metu. Laikykitės taisyklių, kad daiktas nesuplyštų.

Žiūrėkite pagal kompanijos lokalizaciją. Dažniausiai batutų nuoma yra pristatoma iki kliento kiemo. Visgi, daugeliu atveju reikia susimokėti už kurą. Iš kuo arčiau jūsų gyvenamosios vietos išsinuomosite – tuo mažiau už papildomas smulkmenas reikės sumokėti pinigus.

Geriausia būtų, kad visą laiką, kol jūs naudositės batutu – profesionalas, kuriam daiktas priklauso prižiūrėtų priemonę.

Jei nuomojatės ne pripučiamą, o paprastą batutą – tokiu atveju siūlome įsigyti su apsauginėmis tvorelėmis. Tiek apsaugai, tiek geresniam pasijautimui.

Batutų nuoma padės kiekvieną šventę padaryti įspūdinga. Jei dar niekada neteko dalyvauti tokio tipo vakarėlyje – nebijokite išbandyti ką nors naujo.

"Batutų miestas" – kontaktai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *