Vestuvių fotografai Vilniuje – kokios dabartinės tendencijos?

Vasara – vestuvių sezono metas. Kiekviena nuotaka nori pasipuošti pačia ištaigingiausia vestuvių suknele ir negalvoti apie šaltą orą lauke. O juk ir nuotraukos žalioje gamtoje atrodo kur kas gražesnės. Visi vestuvių fotografai Vilniuje, Kaune ar bet kokiame kitame mieste patvirtins, jog vasarą jų tvarkaraštis užpildytas vien vestuvėmis, o dažniausiai fotosesijų vietos įgeidžiai – tai žalia gamta, jūra, ežerai ir kitas vasarą nuostabiai atrodantis kraštovaizdis.

Šablonai ir naujovės

Apklausėme įvairių vestuvių fotografų apie vestuvines fotosesijas vasarą bei jų pasirinkimo vietas ir atsakymais nebuvome ypatingai nustebinti. Jei vestuvės rengiamos Klaipėdoje ar bet kokiame kitame pajūrio mieste tai neišvengiamai jaunieji nori fotografuotis prie jūros. Todėl vasarą dažnai galima sutikti jaunuosius pleže. Tačiau ne visi būna tokie drąsūs ir sutinka įbristi į vandenį, mat moterys retai pasiryžta sušlapti. Kaip bebūtų, fotosesijos, kuriose jaunieji mėgaujasi jūra ne šalia jos, o joje, visuomet atrodo kur kas unikaliau ir įspūdingiau.

Su mumis pasidalino savo patirtimi ir vestuvių fotografai Vilniuje. Šie teigė, kad dažniausiai jaunieji prašo jų akimirkas įamžinti kalnuotose kraštovaizdžiuose, kur miško žaluma susilieja su tolumoje tekančiomis upėmis. Kiti pasirenka fotosesijas miesto peizaže šalia Katedros ar įspūdingiausiose Vilniaus senamiesčio vietose. Tiek pajūrio miestuose, tiek ir didmiesčiuose vyrauja populiari tendencija – vestuvių fotosesijos su žirgais. Puošnūs jaunieji pasodinami ant išpuoselėtų laisvę, jėgą ir kartu meilę simbolizuojančių žirgų nugarų.

Žiemos metu vestuvių fotosesijos trunka kur kas trumpiau. Dažniausiai jos atliekamos mieste, ant tiltų, prie įspūdingos architektūros pastatų, mat žiemos gamtos baltumas dažnai susilieja jaunosios suknelės baltumu ir nuotraukos neatrodo taip įspūdingai. Labai retai vestuvių fotosesijos atliekamos studijose, mat jos atrodo visai nešventiškai, jose trūksta erdvės, o norint sukurti kokybišką vaizdą reikia daug darbo ir pinigų, kurių paprastai jauniesiems prireikia ir savo šventei.

Vis dažniau moterys renkasi ne ilgas dirbtinai baltas sukneles, o šiltesnių kreminių, pieno spalvių atspalvius. Reta jaunoji besipuošia pūstu sijonu, o renkasi kuklesnes klostes, dažnai ir trumpesnes. Todėl fotografai gali daugiau ekspermentuoti ir rasti naujų kadrų, kur jaunosios suknelė harmoningai dera su gamta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *