Vestuvinės puokštės: kaip išsirinkti floristą?

Artėjant vestuvėms tenka rūpintis daugybe reikalų, ir vestuvinės dekoracijos – taip pat nėra išimtis. Gana dažnai kyla klausimas – kokį floristą rinktis, kad vestuvinės puokštės būtų būtent tokios, kokių ir norite?

vestuvinės puokštėsVisų pirma, galite paklausinėti draugų bei pažįstamų – galbūt jiems yra tekę naudotis floristo paslaugomis, ir galėtų pateikti rekomendacijų. Gana dažai žmonės labiausiai pasitiki tuo, ką rekomenduoja pažįstami žmonės, tačiau vien tuo nevertėtų apsiriboti: juk isi esame skirtingi, taigi, skiriasi ir mūsų lūkesčiai, ir kas vienam atrodo gerai, kitam gali atrodyti visiškai priešingai. Taigi, pirmas dalykas, kuriuo turėtumėte pasikliauti – tai floristo darbo patirtis.

Egzistuoja tikrai nemažai floristų, tačiau ne visi gali pasigirti ilgalaike darbo patirtimi ir konkrečiais nuveiktais darbais. Taigi, rinkitės tokį floristą, kuris turi pakankamai patirties ir gali didžiuotis savo darbais. Tikrai nemažaifloristų turi savo internetinius puslapius, taigi, galite pasižvalgyti jų darbų pavyzdžių – galbūt tai padės jums lengviau apsispręsti, kokios puokštės norėtumėte, ir kokios gėlės turėtų būti naudojamos. Kartais nuspręsti, kokia turėtų būti puokštė, nėra taip paprasta, taigi, pasidairius darbų pavyzdžių, nuspręsti gali būti kur kas paprasčiau.

Patyrę floristai tikrai atsižvelgs į jūsų pageidavimus formuojant puokštę, taigi, darbo rezultatas jus tikrai nudžiugins. Visai nesvarbu, kokio sudėtingumo bus jūsų puokštė – rezultatas pateisins jūsų lūkesčius. Pasirinkimas gali būti labai platus, taigi, išsirinkite patikimą floristą ir pasikonsultuokite dėl vestuvinių puokščių. Jas galėsite užsisakyti dar iš anksto, o atsiimsite likus dienai iki vestuvių. Vestuvines puokštes galite užsisakyti dar likus mėnesiui – taip išvengsite skubėjimo ir streso, be to, būsite informuoti, jei kils kokių nors nesklandumų.

Taigi, ruošiantis vestuvėms vestuvinės puokštės taip pat yra labai svarbu. Pasirinkite tokią puokštę, kuri geriausiaiatspindi jūsų asmeninį skonį ir puikiai dera prie jūsų vestuvinės aprangos ir aksesuarų. Nors kartais atrodo, kad puokštės tėra nesvarbi smulkmena, tačiau pasirinkus originalią žavią puokštę tikrai nesigailėsite – tai tikrai pagyvins jūsų šventę, o nuotraukos dar ilgai džiugins savo išskirtinumu ir spalvomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *