Vargas su senu kompiuteriu

Nežinau, kodėl lietuvių psichologija veikia būtent taip, bet kažkodėl kartais visgi norisi būti tuo "šykščiu" ir mokėti už daiktą du kartus. Taip nutiko ir man, kuri nusipirko labai prastą, bet labai pigų kompiuterį. Todėl dabar jam jau ne pirmą kartą reikalingas kompiuteriu remontas Londone.

Problemos

Seno kompiuterio atnaujinimasKompiuteris atrodė „visai nieko“, bet po to paaiškėjo, kad jis yra ne toks ir geras. Aš nežinojau, kad jame sudėtos cheapest pc parts, o gal jos net ir nebuvo sudėtos. Gal ten buvo kažkas kito, gal viena kita dalis buvo gera, o kitos blogesnės. Pavyzdžiui, hardas buvo visai nemažas, 500 GB. Esu turėjusi ir su mažesniu. Kaip žinia, hardas geras yra ne tik tuo, kad didelis, bet ir kad gerai laikosi kompiuteryje. Tad pirmiausiai su juo ir prasidėjo gedimai. Vos tik kompiuterį panešiodavau į vieną ar kitą pusę, jis pradėdavo rodyti nesąmones. Jam staiga viskas išsijungdavo, kažkokios klaidos prasidėdavo, jis persikraudavo. Aš su drebančia širdimi žiūrėdavau, kas bus toliau, nes patikėkit, šito tai tikrai nesitikėjau, kad naujas kompiuteris išsijungs pačiame mano darbų įkarštyje. Taip pat kažkas tokio pat nutiko ir su RAM. Ir jis, po velnių, nesilaikė. Atrodė, kad tai neįmanoma, bet visgi tai tapo tikra realybe. RAM plokštė dažnai iškrisdavo. Laimė, mokėdavau ją atgal įkišti, tačiau paprastas žmogus, niekada gyvenime neardęs kompiuterio, to nepadarytų. Norėjosi tikėti, kad kas nors gero dar man atsitiks, ir tas kompiuteris kokiu nors stebuklingu būdu pradės veikti geriau. Net planavau pakeisti kelias jo dalis, padaryti taip, kad kažkas, kas neveikė, pradėtų veikti, tačiau tai buvo neįmanoma. Vieną dieną nutiko baisiausias dalykas – motininė plokštė buvo apskritai taip pažeista, kad jau nieko su ja daugiau gero nebebuvo galima padaryti. Man teko ją pamiršti ir išvis atsisveikinti su ja amžiams. Na o kompiuteris keliavo į taisyklą.

Sprendimas

Ten man nustatė, kad yra ir daugiau kompiuterių gedimų. Sprendimai ne tokie ir malonūs. Praktiškai, reikia keisti labai daug įvairių kompiuterio dalių. Kas reiškia, kad reikėtų susimokėti dar daugiau papildomai. Taip pat yra ir kita medalio pusė, tai, kad aš galiu jau geriau tiesiog naują kompiuterį pirkti. Mat meistras man patikino, kad čia nebus net raktas, kad čia nebus paskutinis kartas kai taisau. Gal vėl suges, ir vėl reikės kažką pakeisti. Tad nutariau sumokėti du kartus ir pirkti iš karto naują gerą, o ne mokėti dar ir trečią ar ketvirtą kartą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *