Vaikščiojimo lazdos

Tiems, kurie nemėgsta bėgioti arba laiką leisti sporto salėje, fizinę formą gali padėti ėjimas. Šiandien vis labiau populiarėja vaikščiojimas su šiaurietiškomis lazdomis, tačiau tai išbandė dar tikrai ne visi. Vis dėlto, turbūt būtų sudėtinga rasti žmogų, kuris nebūtų apie tai girdėjęs. Vaikščiojimo lazdos buvo sukurtos Suomijoje – jų esmė yra atsispirti nuo žemės, lyg tą darytume čiuožiant slidėmis. Toks žingsniavimas mažiau kenksmingas sąnariams ir yra net keturiasdešimt procentų efektyvesnis nei įprastas ėjimas, taigi, tikrai yra priežastis tai išbandyti.

Vaikščiojimo lazdosTikrai netiesia, kad toks žingsniavimas skirtas tik vyresnio amžiaus žmonėms – šiandien tokį žingsniavimą pamėgo įvairių amžiaus grupių žmonės. Tokių lazdų idėja kilo gana paprastai – suomių slidininkai pastebėjo, kad gaunama kur kas geresni rezultatai, kai treniruojamasi ne tik šaltuoju metų laiku, bet ir vasarą, taigi, šios lazdos gali padėti užtikrinti, kad galima bus treniruotis visais metų laikais.

Lietuvoje vaikščiojimo lazdos atsirado ganėtinai neseniai – iš pat pradžių daugumai tai kėlė šypseną, tačiau toks vaikščiojimo būdas sparčiai išpopuliarėjo. O kodėl gi ne – juk jų kaina yra palyginti nedidelė, o toks žingsniavimas gali būti iš tiesų smagus, ypatingai tais atvejais, kai žygiuojama draugų grupelėje. Tokios lazdos, kaip ir kitos turizmo prekės, gali būti įsigyjamos specializuotose turizmo prekių parduotuvėse. Jų kaina tikrai nėra didelė – vaikščiojimo lazdas galite įsigyti vos už šimtą litų. Taigi, kartą investavę visai nedidelę pinigų sumą, galėsite ilgą laiką naudotis šiomis lazdomis ir praleisti daugybę smagių akimirkų. Vaikščioti su lazdomis galėsite tiek vieni, tiek ir su grupele žmonių, taigi, galėsite pasirinkti jums priimtiniausią variantą. Artėjant pavasariui vis dažniau pasvarstoma, kaip patobulinti savo kūno formas, tačiau gana dažnai nutinka taip, kad vaikščiojimas į sporto salę atidedamas neribotam laikui. Vis dėlto, visi norime vasarą pasitikti būdami puikios fizinės formos, taigi, tuo vertėtų pasirūpinti jau dabar. Vaikščiojimas su lazdomis ne tik patobulins jūsų kūno linijas, bet ir pagerins savijautą ir leis praleisti laiką tikrai maloniai. Juk norint palaikyti puikią fizinę formą visai nebūtina kankintis – fizinė veikla gali būti tikrai maloni. Taigi, išbandykite vaikščiojimą su lazdomis, ir įsitikinsite, kad sportuoti gali būti ne tik paprasta, bet ir labai malonu!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *