Terasų stiklinimas: už ar prieš?

Mūsų šalyje orai džiugina tikrai ne visada, ir net šilčiausiu metų laiku pasitaiko tikrai nemažai lietingų bei žvarbokų dienų. Taigi, tenka pagalvoti, kaip įsirengti savo sodybą ar gyvenamąjį namą, kad visada galima būtų mėgautis šiluma bei jaukumu. Vienas geriausių pasirinkimų – terasų stiklinimas, kuris turi savų privalumų, ir, žinoma, savų trūkumų, taigi, gana dažnai iškyla klausimas, ar verta rinktis terasos stiklinimą.

terasų stiklinimasTurbūt neverta nė sakyti, kad žiemos metu tai tikrai pasiteisina, nes užtikrinama dar didesnę šiluma namuose. Tokiu atveju netenka rūpintis, kad bus prarandama nemaža dalis šilumos, nes taip paprasčiausiai nenutiks. Lietuvoje žiemos metu orai tikrai nedžiugina, ir pučiantis žvarbus vėjas bei siaučianti pūga kartais lemia nepakankamą šilumą namuose. įstiklinta terasa gali užtikrinti, kad namuose bus kur kas šilčiau.

Vasaros metu vis daugiau laiko norima praleisti gryname ore, ir pasimėgauti rytiniu kavos puodeliu terasoje. Įstiklinta terasa ne visada gali garantuoti, kad pavyks pasimėgauti tikrai puikiais orais, tačiau šiuolaikiški stiklinimo darbai viską gali paversti įmanomu – paprasčiausiai galėsite atitraukti terasos stiklus ir mėgautis grynu oru. Jei siaus lietus, tokiu atveju stiklai gali būti užtraukiami, o nakties metu tai gali apsaugoti jūsų terasą nuo užklydusių svečių – paukščių ar kitų gyvūnų, taigi, terasoje visada bus švaru.

Stiklinimo darbai šiandien atliekami tikrai šiuolaikiškai, taigi, jums tikrai nereikia rūpintis, jog terasa bus pernelyg uždara. Galėsite patys rinktis, ar terasa turi būti "užtraukta" ar "atitraukta", priklausomai nuo paros meto ar metų laiko. Net ir lyjant lietui galėsite mėgautis laiku, leidžiamu terasoje, nes lietaus lašai paprasčiausiai jūsų nepasieks. Jei terasoje bus pernelyg šalta, tokiu atveju taip pat galėsite užtraukti terasos stiklus bei mėgautis puikiais vaizdais.

Taigi, nors kartais manoma, kad terasos stiklinimas nepasiteisina, tačiau tai tikrai nėra tiesa – šiuolaikinis stiklinimas gali garantuoti, kad tai bus pats geriausias pasirinkimas, ir tai užtikrins jūsų komfortą bet kuriuo metų ar paros laiku – galėsite dar daugiau laiko praleisti terasoje, ir nesijaudinti dėl oro sąlygų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *