Seo tekstų rašytojo atmintinė

Marketingo specialistus domina SEO mokymai kaip galimybė praplėsti akiratį ir pritaikyti savo versle efektingus sprendimus. Tekstų rašytojams SEO mokymai yra kelias į kitokias rašymo, kūrybos ir realizacijos galimybes. Tiek vieni, tiek kiti, prieš sužinodami, kas yra SEO, viską turbūt įsivaizdavo kitaip. Bet, jeigu jau jums tenka tapti SEO tekstų specialistu, visai verta priešais save turėti tekstų rašymo atmintinę, kuri padės teisingai vykdyti darbus. Prisiminkime tai, kas pravers vėliau.

Derybos dėl darbo užmokesčio

Organizuojame SEO mokymusPirmas ir pats daugiausiai diskusijų keliantis darbo aspektas visada yra darbo užmokestis. Gal ne kartą jau kažkur matėte kokių nors diskusijų apie tai internete. SEO specialistai žino, kokia yra tekstų kaina. Tuo metu kiti, rengiantys tekstus, neįsivaizduoja, kokio pobūdžio tai yra tekstai, ir dėl to negali suvokti kokia turi būti kaina. Neseniai teko internete stebėti diskusiją, kur rašytojai, nieko neišmanantys apie SEO, visaip kritikavo šią sritį ir žemino autorius, dirbančius už „tokius pinigus“. Tačiau šį darbą dirbantis autorius net neprivalo aiškintis, kodėl jis renkasi tokį rašymą, ir kodėl jis jam apsimoka. Viską visada galima įvertinti laiku ir atsakomybe. Reklaminius tekstus, taip pat labai kokybiškus žiniasklaidai tekstus žurnalistai ir rašytojai rašo visą dieną, o sukurpia du puslapius. Už tai ir nori užmokesčio – kaip už visą dieną. Tačiau SEO tekstų rašymas yra mechaninis darbas – nereikia jaudintis už tai, kad turinys būtų itin tikslus, taikomi kiti reikalavimai, o tekstų per dieną parašoma gerokai daugiau. Taigi, užmokestis už dienos darbą niekuo nenuskriaudžia nei vienų, nei kitų rašytojų.

Pirmiausia – griaučiai

Rašant svarbu atsiminti, kad tekstas yra loginė struktūra. Darbas ir rašymo greitis labai sutrumpėja, tad svarbiausia visada yra užmesti teksto griaučius. Sugalvoti, apie ką rašysite, gal net pasirašyti pirmiausiai tam tikrą karkasą, stuburą. Tai padės vėliau lengviau užpildyti mintimis likusias tuščias dalis.

Planuokite laiką

Ir aišku apie SEO tekstų rašymą galvokite strategiškai. Apgalvokite, kada galite tam skirti laiko. Jeigu tai tik jūsų tokio tipo karjeros pradžia – tai pirmiausiai pasistenkite surasti daugiau laiko praktikavimuisi. Pažiūrėkite, kiek jums laiko užtrunka rašymas, ar gerai sekasi, išvis, ar patinka. Jeigu viskas tvarkoje, tai tekstų rašymui visuomet geriau pasilikite rytą, nes ryte geriau veikia galva. Tačiau darbus dėliokite prioritetų tvarka: kuo ankstesnis rytas, tuo sunkesnius darbus darykite, o dienai bėgant pereikite prie lengvesnių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *