Plaukimas baidarėmis Aukštaitijoje: ką reikia žinoti?

Aukštaitijos regionas yra labai gražus ir turi daug puikių maršrutų plaukimui baidarėmis. Daugelis nori apsilankyti čia ir juos domina baidarės Aukštaitijoje. Ką reikia žinoti apie plaukimą ir kaip išsirinkti maršrutą? Tai svarbiausi klausimai, kuriuos užduoda tie, kurie nori plaukti.

Geltona baidareŠiuo metu yra daug pasiūlymų, kurie kviečia išbandyti plaukimą skirtingomis Aukštaitijos upėmis. Pavyzdžiui, populiarus yra plaukimas Žeimenos ipe. Yra daug upių, kuriomis galima plaukti su baidarėmis. Svarbu pasakyti, kad išsirinktus kuria upe norima plaukti, reikės rinktis ir maršrutą. Taigi, reikės pasirinkti ne tik tai, kuria upe plauksite, bet ir kuris tos upės maršrutas jums yra tinkamas. Pavyzdžiui, plaukiant Žeimenos upe galima rinktis trumpus ir ilgus maršrutus. Taigi, jums reikės skirti laiko ir peržiūrėti upių aprašymus, kuriomis yra organizuojami plaukimai baidarėmis. Taip pat jums reikės pasirinkti kuris pasirinktos upės maršrutas yra tinkamas. Šiuo metu rasite didelį maršrutų pasirinkimą ir tikrai bus iš ko rinktis.

Ne visi žino, todėl reikia paminėti, kad baidarių plaukimo maršrutai skiriasi ir sudėtingumu. Jeigu norite tinkamai pasirinkti maršrutą, tai reikia sužinoti apie juos daugiau informacijos. Pavyzdžiui, kai kurie maršrutai skirti tiems, kurie plauks pirmą kartą arba plaukia su mažais vaikais. Taip pat yra ramūs maršrutai skirti vyresnio amžiaus žmonėms. Jeigu plaukiate ne pirmą kartą ir norite išbandyti kokias nors ekstremalias plaukimo trasas, tai reikia ieškoti, kur nuomojamos baidarės Aukštaitijoje sudėtingais maršrutais.

Renkantis kuria upe plaukti reikės pasirinkti ir plaukimo trukmę. Tarkim plaukimas Žeimenos ipe gali trukti labai trumpą laiką, o gali trukti ir ilgiau. Yra maršrutų, kuriais plauksite vieną dieną, o yra ir tokių, kurie bus dviejų ar trijų dienų. Žinoma, tuomet reikės pasirūpinti ir nakvynę. Apie nakvynę reikia žinoti tai, kad galima rinktis nebūtinai tik tuomet, kai pasirenkamas maršrutas yra dviejų ar trijų dienų, bet ir tuomet, kai norima plaukti trumpą laiką t.y. vieną dieną. Tuomet galima po plaukimo apsistoti pasirinktoje sodyboje arba stovyklavietėje. O jeigu plauksite ilgiau kaip vieną dieną, tai būtinai reikės rinktis nakvynės vietą. Geriausia apie nakvynę sužinoti pas pasirinktus baidarių nuomotojus. Tuomet viskas bus suderinta ir jums bus mažiau rūpesčių, kai galėsite viską rezervuoti pas juos ir nereiks nieko ieškoti patiems. Jums nereikės daugiau niekuo rūpintis tik pasiimti reikiamus daiktus ir laukti pramogų pradžios.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *