Vokų plastika – ką verta žinoti

Tiek Rytų, tiek Vakarų šalyse plastine chirurgija yra galinga sritis, pareikalaujanti daugybės talentingų chirurgų darbo. Plastine chirurgija žmonės suteikia sau pagalbą, kai nebūna patenkinti savo išvaizda. Egzistuoja tokios plastinės chirurgijos pagalbos rūšių: po traumų, esant įgimtiems defektams, norint tobulinti išvaizdą. Populiarios plastinės veido operacijos, ausų operacijos, krūtų operacijos, riebalų nusiurbimas ir daugybė kitų operacijų. Vienas iš populiarių ir nebrangių plastinės chirurgijos siūlomų pasirinkimų – vokų plastika.

Nukarę akių vokai – pavargęs žvilgsnis

Vieni žmonės gimsta su akimis, kurių viršutiniai vokai turi daugiau negu būtina odos. Tokį geną turintis žmogus laikui bėgant pamato, kaip ta vokų oda vis labiau užvirsta ant akių. Kitiems žmonėms šiaip senatvėje atsiranda tokia būklė, net jeigu anksčiau ir viskas buvo gerai. Tokiais atvejais, kai užkritusi oda trukdo regėjimui, yra netgi kompensuojamos ligonių kasų plastinės operacijos. Tačiau ir visais kitais atvejais, kai pacientai dėl estetinių priežasčių nori turėti vokų chirurgiją, gali būti ji taikoma. Tai viena paprastesnių ir pigesnių operacijų. Užkritęs žvilgsnis atrodo pavargęs, tai sendina žmogų. O štai švytintis ir gražus žvilgsnis atsiranda po operacijos, kai akių grožio neslepia apsunkę vokai. Ne be reikalo sakoma, kad akys yra sielos veidrodis.

Ką siūlo plastinė chirurgija

Pasikliauti plastine chirurgija lengva, nes ši operacija yra labai paprasta. Taikant vietinę nejautrą yra šiek tiek prapjaunama virš akių, vokų siūlėje. Tada yra pašalinamas nereikalingas odos perteklius ir oda gražiai susiuvama. Po dešimt dienų išimami siūlai, nors patinimai ir mėlynės dar gali matytis. Praėjus mėnesiui oda jau būna pilnai sugijusi ir galima grožėtis puikiu žvilgsniu. Tačiau apskritai vertėtų pasakyti, kad žmogus gali ir iškart po operacijos eiti dirbti, jeigu jis dirba ne su žmonėmis. Nors šioks toks diskomfortas ir yra jaučiamas, tačiau operacija netrukdo regėjimui. Tais atvejais, kai akių vokų apsunkimą teikia ne tik odos perteklius, bet ir užkritę antakiai, siūloma ir kompleksinė operacija. Tuomet taip pat patempiama kaktos oda bei pakeliami antakiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *