Persikraustymas Vilniuje

Nors perkraustymas iš vienos gyvenamosios vietos į kitą užtrunka kelias dienas, o ir finansiškai paplonina kiaulę taupyklę, visgi nemažai sostinės gyventojų kone kasmet migruoja iš vieno buto į kitą. Priežasčių kraustytis būna visokių. Pirmiausiai nuomotis kambarį ar butą ima studentai, atvykę į Vilnių studijuoti. Tai būna jų pirmasis perkraustymas – iš gimtinės į naują vietą, su pirmaisiais daiktais. Vėliau per pirmus ar antrus metus atsiranda rimtos draugystės su kai kuriais žmonėmis, kyla noras vėliau gyventi su jais. Vėl migruojama. Gyvena draugai bute, paskui kažkas išsikrausto, nes pradeda gyventi su antrąja puse. Vėliau ir jūs kraustotės su pora, paskui gal reikia didesnio buto, kad būtų ir svečių kambarys, o galiausiai artėja ir šeimos pagausėjimas. Taigi, jeigu atvykai į Vilnių kaip studentas, neturintis jokių giminių, būtų keista, jeigu gyveni čia jau 10 metų ir nesi kraustęsis iš buto į butą bent kelis kartus.

Daiktų pakavimas

Pirmoji kraustymosi pakopa, žinoma, yra daiktų pakavimas. Kartais norisi viską iškart tvarkingai sugrupuoti, kad būtų gražūs ir geri namai, kad jau iškart viskas būtų sudėta tvarkingiau, negu visą gyvenimą buvo. Tačiau, jeigu labai užsižaisite su daikčiukų dėliojimu ir grupavimu, nebandysite kažko grubiau sukišti į maišus, tuomet turėsite šiokių tokių problemų. Mat namuose galbūt nesinorės jau nieko daryti, o būsite dar tik trečdalį susikrovę turto.

Daiktų nešimas

Kai viską supakuosite, o prie jūsų namų durų jau stovės atlapotas furgonėlis iš perkraustytojų tarnybos, prasidės didysis daiktų nešimas ir tempimas. Nešite daiktus jūs, neš daiktus perkraustytojai, neš daiktus jūsų kaimynas Stasys, kuris taip ir negrąžina jums pasiskolintų 10 eurų, tad išnaudosite jį dabar bent taip.

Važiavimas

Tada važiuosite į naująjį butą. Gal į perkraustytojų furgonėlį visi netilpsite, tad reikės ir antros mašinos. Pirma išvešite didžiausius daiktus, o paskui dar 50 kartų grįšite su savo „Golfu“ susirinkti paliktų šluotų, paskutinių kojinių ir žiurkėno narvelyje, kurį paliksite pačiai pabaigai. Na ką – liks tik viską iškraustyti, sunešti, išpakuoti ir vėl sudėti. Visai nedaug.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *