Kas perka žemę Lietuvoje

Pastaraisiais metais įvairiose masinės žiniasklaidos priemonėse labai dažnai ir plačiai kalbama apie žemę, jos pardavimo tvarką ir apie žmones, kurie turi teisę ją įsigyti. Nuomonių šiuo klausimu yra pačių įvairiausių. Bet kuriuo atveju, tai, kad Lietuvoje žemę galima parduoti tik Lietuvos piliečiams, yra normalu. Ir tai visai nereiškia, kad dėl šios priežasties žemę parduoti yra kur kas sudėtingiau. Taip tikrai nėra. Nemažai žmonių, kurie perka zeme Lietuvos teritorijoje, gali pasiūlyti palankias sąlygas ir pakankamai aukštas kainas.

Perka zemeŽinoma, situacija automobilių rinkoje kiek kitokia, jei ją lygintume su nekilnojamojo turto rinka. Jokių apribojimų čia nėra. Jokie apribojimai pirkimui ir pardavimui netaikomi, todėl visa tvarka yra paprastesnė ir daugeliu atvejų aiškesnė. Reklaminiai šūkiai, tokie kaip – „superkame automobilius vos per keliolika minučių“, yra ne iš piršto laužti. Būtent automobilių supirkėjai veikia tokiu principu, todėl klientas, t.y. automobilio savininkas turi visas sąlygas greitai parduoti automobilį.

Be abejo, apie tokias paslaugas yra girdėję ne visi žmonės. Kai kuriems tai yra tikra naujovė, todėl jie naudojasi dažnai neefektyviais pardavimo kanalais, jei dar nieko nežino apie minėtas paslaugas. Dabartiniu metu pastebima parduodamų žemės sklypų skaičiaus didėjimo tendencija. Žmonės skuba parduoti žemę dar neatėjus kitiems metams, todėl ieško, kas greitai perka žemę. Dalis Lietuvos gyventojų baiminasi naujosios valiutos, todėl iki jos įvedimo nori sukaupti papildomų santaupų.

Kadangi dabar kainos nuolat auga – tai nesunku pastebėti lankantis įvairių prekių parduotuvėse – reikia ieškoti būdų, kaip pagerinti savo finansinę padėtį. Tokioje situacijoje jums gali būti naudinga, kad mes superkame automobilius ir perkame žemės sklypus visoje Lietuvos Respublikoje. Tai puikūs būdai, leidžiantys padidinti savo piniginės turinį. Prognozuojama, kad, įvedus naują valiutą, iš pradžių žmonės bus labai nepatiklūs, todėl baiminsis sudarinėti įvairius piniginius sandorius.

Todėl norintieji jiems priklausančio turto, kurio galbūt tikrai nebenaudos, pardavimu pasirūpinti dabar, gali tai padaryti labai greitai ir sklandžiai, suradę, kas perka žemę. Bet kuriuo atveju, nepriklausomai nuo priežasčių, dėl kurių norite parduoti savo turtą (tai gali būti pinigų trūkumas, turto nebenaudojimas, išvykimas į užsienį ir t.t.), bene geriausią kainą gali pasiūlyti šios rūšies turto supirkimu užsiimantys žmonės. Tokiu atveju kreipiatės į labai patyrusius nekilnojamojo turto ir automobilių rinkos dalyvius.

Ką gi, dabar žinosite, ką reikėtų daryti, jei norite parduoti savo žemės sklypą ar turimą transporto priemonę. Toks turtas gali būti pačios įvairiausios būklės – ji neturi jokio poveikio pardavimo sėkmingumui. Supirkėjai gali nupirkti tiek labai prastos, tiek ir nepriekaištingos būklės objektus. Taigi, nepamirškite, kad mes superkame automobilius ir žemės sklypus klientui palankiausiomis kainomis ir sąlygomis, todėl, jei kreipsitės į mus, galime jus užtikrinti, kad jums tikrai neteks nusivilti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *