Paskolos be užstato: dažniausiai pateikiami klausimai

Įvairių skolinimosi būdų yra gana nemažai, tačiau bene dažniausiai pasirenkamos paskolos be užstato, kurios gali būti teikiamos gana paprastomis sąlygomis. Vis dėlto, neretais atvejais kyla klausimų, susijusių su tokiomis paskolomis, taigi, kokie klausimai užduodami dažniausiai?

PaskolosNeretais atvejais yra teiraujamasi, kam gali būti suteikiama tokia paskola. Paprastai paskola be jokio užstato yra teikiama tiems asmenims, kurių nepriekaištinga finansinė istorija, taip pat yra svarbu tai, kad norintis pasiskolinti asmuo būtų pilnametis Lietuvos Respublikos pilietis, gaunantis reguliarias pajamas. Tam tikros paskolas teikiančios bendrovės gali pasiūlyti paskolas tik vyresniems nei aštuoniolikos metų asmenims: kai kurios bendrovės siūlo paskolas tik 19 ar 21 metų ir vyresniems asmenims. Visada pakankamai informacijos galėsite rasti apsilankę internetinėje paskolos tiekėjo svetainėje, ir tai padės jums paprasčiau nuspręsti, koks pasirinkimas galėtų būti pačiu palankiausiu.

Gana dažnai yra teiraujamasi, kokio dydžio pinigų suma gali būti paskolinta, ir tai paprastai priklauso nuo to, kokia bendrovė yra pasirenkama, kokiam laikotarpiui yra imama paskola, ir kokios jūsų pastovios mėnesinės pajamos. Visa tai įvertinus gali būti apskaičiuojama, kiek pinigų gali būti paskolinta klientui.

Neretai nerimaujama, kas nutiktų, jei nepavyktų paskolą grąžinti laiku. Tam tikrais atvejais yra suteikiama galimybė atidėti mokėjimo terminą tam tikram laikotarpiui, pavyzdžiui, kelioms savaitėms ar mėnesiui. Toks pasirinkimas puikiai pasiteisins tuo atveju, jei netikėtai vėluos atlyginimas. Jei neatidėsite mokėjimo termino, ir vėluosite grąžinti paskolą, jums bus skaičiuojami delspinigiai, kurie, tenka pripažinti, yra gana nemaži. Kad taip nenutiktų, labai svarbu įsitikinti, kad pavyks paskolą grąžinti laiku. Jei nutiktų taip, kad būtų sudėtinga kreditoriui grąžinti paskolą, puikiu pasirinkimu gali būti kredito refinansavimas: sudaroma sutartis gali padėti jums paprasčiau grąžinti paskolą, ir neteks susidurti su jokiais nemalonumais.

Dar vienas gana dažnai užduodamas klausimas yra tai, kaip galima pasiimti paskolą, ir visa tai yra gana paprasta. Jums tereikės išsirinkti bendrovę, teikiančią paskolas, užsiregistruoti jos internetinėje svetainėje ir pateikti paraišką. Kai ji bus išnagrinėta, jums bus pateikiamas atsakymas, ar jums gali būti paskolinta pinigų, ir tuomet, jei bus priimtas teigiamas sprendimas, pinigai bus pervedami į jūsų banko sąskaitą. Tenka pripažinti, kad skolintis tokiu būdu yra tikrai labai paprasta, ir tuomet, jei pinigai yra reikalingi pakankamai skubiai, tokia galimybė gali būti pačia palankiausia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *