Poilsis prie jūros

Kasmet mes laukiame kada gi pagaliau ateis išsvajotos atostogos. Rinktis, kaip jas galime praleisti reikėtų pradėti kuo anksčiau. Internete mirguliuoja skelbimai siūlantys puikiai praleisti laiką Lietuvos pajūryje. Galime išvysti „nuoma nidoje“ ar „poilsis prie jūros“ antraštes. Rinktis tikrai turime iš ko.

nuoma nidojeDaugelis atostogautojų svarsto ar vykti į užsienį, ar likti ir ilsėtis Lietuvoje. Tai labai aktualus klausimas daugeliui. Kai kurie pasirenka pažintį su svečiomis šalimis, o kai kurie nori likti savo gimtojoje šalyje. Juk Lietuva turi tiek daug gražių gamtos kampelių. Nuostabūs miškai, upės ir ežerai. O kaipgi Baltijos jūra? Pajūris? Galima atostogauti ne tik Palangoje ar Klaipėdoje, bet ir kituose kurortuose. Vienas iš populiariausių – Nida.

Nedidelė gyvenvietė Kuršių nerijoje daugeliui tampa puikia vieta poilsiui. Kiekvieną vasarą joje apsilanko daugybė poilsiautojų. Sakoma, kad kasmet čia atvyksta apie 300 tūkstančiai atostogautojų. Gamtos mylėtojai Nidos apylinkėse atranda nuostabią gamtą. Įspūdingiausiai atrodo kopos. Viena iš populiariausių – Parnidžio ir Didžioji kopos. Pastaroji daugelį metų buvo aukščiausia Kuršių nerijos kopą. Jos aukštis siekė 70 metrų aukščio. Deja, vėliau ji sumažėjo ir dabar turistai gali pamatyti 50 metrų kopą. Taip pat turistai lankosi ir Parnidžio kopoje. Ant jos yra įrengta apžvalgos aikštelė, tad grožėtis nuostabia apylinkių gamta galima tiek, kiek tik norisi. Šioje aikštelėje lankytojai atranda 1995 metais pastatytą Saulės laikrodį. Mėgstantys pasivaikščiojimus čia randa 1,8 kilometrus Parnidžio pažintinį taką.

Labai populiari nuoma nidoje. Norintys čia apsistoti vasarą, turėtų iš anksto rezervuoti nakvynei skirtą vietą, nes dažniausiai geriausi pasiūlymai būna užsakyti dar neprasidėjus vasaros sezonui. Nuolat organizuojami įvairūs kultūriniai renginiai ir nuostabi gamta sutraukia daugybę poilsiautojų. Ar žinote, kaip neapsirikti renkantis nakvynei vietą? Daugelis girdėjo ne itin gerų istorijų, kuomet užsakomas kambarys ar apartamentai nakvynei, o atvykus sužino, kad laisvų vietų nėra arba vieta pasirodo ne tokia jau ir patraukli, ir neatitinka aprašymo. Visuomet laukite rezervacijos patvirtinimo internetu. Taip pat prieš užsakant reikia peržvelgti nuotraukas ir susirasti atsiliepimus. Jei viskas tinkama, tuomet užsakinėti. Avansas sumokamas rezervuojant ir garantuoja Jums, kad bus suteiktos paslaugos. Be to, galima rinktis nakvynei ne pirmą sezoną teikiančius šias paslaugas.

Atostogos – puiki galimybė turiningai praleisti laiką ir pailsėti. Kiekvienas iš mūsų nori atsikvėpti nuo kasdienių darbų. Poilsis ne tik teigiama nauda mūsų nuotaikai, bet ir sveikatai. Ypatingai, poilsis prie jūros.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *