Naujos statybos butai Vilniuje

Kiekvienas, norintis įsigyti savo būstą, tikisi, kad pavyks išsirinkti tokius namus, į kuriuos visada bus gera ir malonu sugrįžti. Šiandien vis labiau populiarėja naujos statybos butai Vilniuje, nes čia tokie butai pasižymi modernumu ir šiuolaikiškumu. Žinoma, tai tikrai nėra pagrindinis ir vienintelis argumentas, kodėl vertėtų rinktis naujos statybos butus. Gana dažnai įsigiję senos statybos butą jame bando daryti įvairius pertvarkymus, o tam gana dažnai prireikia griauti sienas, taip pat ir statyti pertvaras ir t.t. Juk niekam nėra paslaptis, kad senos statybos butų išplanavimas tikrai nėra pats patraukliausias.

Naujos statybos butai VilniujeTaip pat svarbu ir tai, kad bankai paprastai linkę suteikti didesnę paskolą tiems, kurie planuoja pirkti naujos statybos butus: tuo metu, kai bus baigta išsimokėti už butą, namo vertė nebus ženkliai sumažėjusi.

Nauji butai Vilniuje paprastai būna itin patogiose vietose, taigi, netenka sukti galvos dėl transporto ar svarstyti, kur būtų galima netoliese apsipirkti. Nauji burtai įrengti tokiose vietose, iš kur patogu nuvykti į praktiškai bet kurią miesto dalį, o taip pat patogu apsipirkti ir atlikti kitus kasdienius darbus.

Jums nebereikės jaudintis, kur palikti savo automobilį, nes naujos statybos namų automobilių stovėjimo aikštelės yra kur kas didesnės, taigi, nereikės ieškotis laisvų vietų netoliese esančiuose kiemuose.

Taip pat nereikės baimintis, kad dėl įvairių gedimų dings elektra ar karštas vanduo – deja, kartais taip nutinka senos statybos namuose, o ką jau kalbėti apie laiptinėje tvyrantį pelėsio kvapą…

Nors nauji butai paprastai kainuoja kiek brangiau, tačiau permokėta pinigų suma atsiperka su laiku, ir dažniausiai – ženkliai. Naujos statybos namuose šaltuoju metų laiku sąskaitos už šildymą kur kas mažesnės, taigi, jau po kurio laiko pastebėsite, kad naujo buto įsigijimas tikrai pasiteisino.

Nors kartais baiminamasi, kad naujai įsikeliantys kaimynai gali kelti triukšmą, kol įsikūrinės naujuose namuose, tačiau tai tėra laikinas nesklandumas, ir po kurio laiko galėsite mėgautis ramybe bei moderniais namais, kurie atitinka jūsų individualų skonį bei pateisina lūkesčius, susijusius su nuosavo būsto įsigijimu. Taigi, prieš įsigyjant būstą gerai pasvarstykite, ar senos statybos butas tikrai yra geriausias pasirinkimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *