Nauji butai Vilniuje: kurie mikrorajonai sulaukia didžiausio pirkėjų dėmesio?

VilniusSparčiai statomi nauji butai Vilniuje sulaukia išskirtinio pirkėjų dėmesio. Tai namai, kurie atitinka aukštus komforto reikalavimus, yra stilingi, dailūs, komfortiški ir prisitaikantys prie individualių pirkėjų reikalavimų. Didesni ir mažesni butai, butai su erdviais balkonais ar dailiomis terasomis, namai šalia vingiuojančios upės ar žaliojo Vingio parko – pasirinkimo laisvė iš tiesų didelė. Būsto įsigijimas priklauso nuo daugybės išorinių rodiklių, kurių svarbiausi – asmeniniai pirkėjų pomėgiai ir nuosavam būstui keliami reikalavimai. Tiesa, NT brokeriai teigia, kad pirmasis klausimas, į kurį turėtumėte atsakyti, prieš pasirašydami būsto pirkimo sutartį, yra racionaliai nuspręsti, kuriame mikrorajone norite gyventi.

2 pagrindiniai klausimai

Tinkamai parinkta, prie individualių lūkesčių prisitaikanti gyvenamoji aplinka užtikrina gyvenimo kokybę, kurios ieškote. Būstas – tai ne tik keturios sienos, tarp kurių praleisite savo dieną, – tai ir jūsų kiemas, jūsų privatumas, jus supanti aplinka, kaimynai ir kaimynystė. Paprastai renkantis mikrorajoną keliami 2 pagrindiniai klausimai: kur yra jūsų darbovietė / vaikų darželis / mokykla? Taip pat, – kaip mėgstate leisti savo laisvą laiką?

Ar nauji butai Vilniuje atitinka jūsų darbo / vaikų ugdymo poreikius?

Mikrorajono pasirinkimas yra neišvengiamai susijęs su tuo, kur dirbate. Žinoma, jei nesate tikri dėl savo darbo pozicijos, pvz., jei greitu metu planuojate keisti darbą, tai gali būti ir ne tiek aktualu. Iš kitos pusės, paprastai žmonės žino, ar jų darbo aplinka apima miestą, ar teks važinėti į užmiestį, ar toje pačioje darbovietėje jie ketina dirbti dar ilgus metus, ar greitu metu planuoja ieškoti naujų darbo perspektyvų. Jei turite vaikų, svarbu įvertinti ir tai, ar šalia jūsų naujojo būsto bus jūsų lūkesčius atitinkantys vaikų darželiai, mokyklos, ugdymo ir laisvalaikio erdvės. Kiek laiko sugaišite keliaudami į darbovietę ar veždami vaikus į mokyklą. Visi šie kriterijai lemia tai, kuris mikrorajonas jus turėtų dominti labiausiai. Šiuo klausimu didžiausio dėmesio sulaukia Antakalnis, Šnipiškės, Žirmūnai ir kiti mikrorajonai, esantys šalia didžiųjų verslo centrų, prekybos centrų ar darbo erdvių.

Kaip leidžiate savo laisvą laiką?

Būsto pasirinkimą lemia ir tai, kaip mėgstate leisti savo laisvalaikį. Pvz., jei laisvu laiku mėgstate vaikščioti po parką, stebėti vingiuojančios upės bangeles ar tiesiog vertinate gamtos dovanojamą ramybę, jūsų lūkesčius atitiks nauji butai Vilniuje, statomi šalia Vingio parko ar Neries krantinėje. Daug dėmesio sulaukia ir būstai Žvėryne. Jei mėgstate laisvalaikiu lankytis kavinėse, restoranuose, žavitės didmiesčio gatvėmis ir vertinate miesto rimtą, puikus sprendimas – būstas centre, senamiestyje ar netoli jų esančiuose mikrorajonuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *